67775-2025 - Ergebnis
Tschechien – Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten – Zajištění provozních a pohotovostních oprav plynárenských zařízení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění provozních a pohotovostních oprav plynárenských zařízení
BeschreibungÚčelem zadávacího řízení je sjednání rámcových dohod s více dodavateli ve smyslu ustanovení § 131 ZZVZ na dvě části veřejné zakázky, které budou obsahovat závazek dodavatele provádět pro zadavatele svým jménem a na svou odpovědnost provozní a pohotovostní opravy na plynovodních zařízeních, přípojkách, odběrných plynových zařízeních a domovních plynovodech včetně zajištění nepřetržité pohotovostní služby. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky není tzv. stoplování plynovodu nad DN 65 stoplovacím zařízením pro uzavírání průtoku plynu v potrubí o tlakové hladině STL a balonování balonovací soupravou pro uzavírání průtoku plynu v potrubí DN 500 a vyšší v potrubí o tlakové hladině STL, které si zadavatel zajišťuje vlastními silami. Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky – pohotovostní opravy – je zejm. provádění stavebních, zemních a montážních prací při odstraňování poruch a zajišťování pohotovostních oprav úniků plynu kategorie AI, AII a PI (dle technických pravidel TPG 91301 – Kontrola těsnosti a činnosti spojené s řešením úniku plynu na plynovodech a plynovodních přípojkách vydaných Českým plynárenským svazem) na plynovodních zařízeních, přípojkách, odběrných plynových zařízeních a domovních plynovodech včetně zajištění nepřetržité pohotovostní služby. V podrobnostech pak zadavatel odkazuje na závazný vzor rámcové dohody na část 1 veřejné zakázky, který je přílohou č. 1 zadávací dokumentace, část A – Pokyny zadavatele. Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky – provozní opravy – je zejm. provádění zemních, stavebních a montážních prací při zajišťování provozních oprav úniků plynů kategorie B, C, PII a PIII (dle technických pravidel TPG 91301 – Kontrola těsnosti a činnosti spojené s řešením úniku plynu na plynovodech a plynovodních přípojkách vydaných Českým plynárenským svazem) na plynovodních zařízeních, přípojkách, odběrných plynových zařízeních a domovních plynovodech. V podrobnostech pak zadavatel odkazuje na závazný vzor rámcové dohody na část 2 veřejné zakázky, který je přílohou č. 2 zadávací dokumentace, část A – Pokyny zadavatele
Interne KennungPPSD240144
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Titelčást 1 veřejné zakázky – pohotovostní opravy
BeschreibungPředmětem plnění části 1 veřejné zakázky – pohotovostní opravy – je zejm. provádění stavebních, zemních a montážních prací při odstraňování poruch a zajišťování pohotovostních oprav úniků plynu kategorie AI, AII a PI (dle technických pravidel TPG 91301 – Kontrola těsnosti a činnosti spojené s řešením úniku plynu na plynovodech a plynovodních přípojkách vydaných Českým plynárenským svazem) na plynovodních zařízeních, přípojkách, odběrných plynových zařízeních a domovních plynovodech včetně zajištění nepřetržité pohotovostní služby. V podrobnostech pak zadavatel odkazuje na závazný vzor rámcové dohody na část 1 veřejné zakázky, který je přílohou č. 1 zadávací dokumentace, část A – Pokyny zadavatele.
Interne KennungPPSD240144 - Část 1 - Pohotovostní opravy
Optionen
Beschreibung der OptionenRámcová dohoda na části 1 veřejné zakázky a rámcová dohoda na část 2 veřejné zakázky budou uzavřeny na dobu dvou (2) let s možností prodloužení o jeden (1) rok; podmínky možného prodloužení jsou uvedeny v závazných vzorech jednotlivých rámcových dohod, které jsou přílohou zadávací dokumentace, část A Pokyny zadavatele.
LosLOT-0002
Titelčást 2 veřejné zakázky – provozní opravy
BeschreibungPředmětem plnění části 2 veřejné zakázky – provozní opravy – je zejm. provádění zemních, stavebních a montážních prací při zajišťování provozních oprav úniků plynů kategorie B, C, PII a PIII (dle technických pravidel TPG 91301 – Kontrola těsnosti a činnosti spojené s řešením úniku plynu na plynovodech a plynovodních přípojkách vydaných Českým plynárenským svazem) na plynovodních zařízeních, přípojkách, odběrných plynových zařízeních a domovních plynovodech. V podrobnostech pak zadavatel odkazuje na závazný vzor rámcové dohody na část 2 veřejné zakázky, který je přílohou č. 2 zadávací dokumentace, část B – Pokyny zadavatele.“
Interne KennungPPSD240144 - Část 2 - provozní opravy