See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Rymanów w ramach projektu kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja MRG 3 - przetarg nr 2.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego z podziałem na zadania (załącznik nr 2.1. do SWZ). Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 zadań: 1 przebudowa zbiornika wodnego, zadania 2-5 przebudowa przepustu oraz brodu. Zamówienie jest współfinansowane w ramach projektu: "Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich - kontynuacja MRG 3 (Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Środowisko 2021-2027 (FEnIKS 2021-2027).
Interne Kennung: NK.270.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: W związku z tym, że składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1. Przebudowa zbiornika wodnego (punktu czerpania wody) w miejscowości Czeremcha
Beschreibung: Lokalizacja: gmina Jaśliska, obręb ewid. Czeremcha, działka o nr ew. 23; adres leśny: Nadleśnictwo Rymanów, Leśnictwo Lipowiec, oddz. 147i, 147j. Opis: Zbiornik przeciwpożarowy do przebudowy w celu pełnienia funkcji retencyjnej i ppoż. Obszar planowanej inwestycji w zakresie istniejącego zbiornika - odmulenie, uszczelnienie dna. Zachować łagodne zejścia i wypłycenia dla bytowania płazów.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 Przebudowa przepustu podwójnego (betonowego) na przepust łukowy (stalowy) w Leśnictwie Darów
Beschreibung: Lokalizacja: gmina Jaśliska, obręb ewid. Darów, działka o nr ew. 14, 58, 7; adres leśny: Nadleśnictwo Rymanów, Leśnictwo Darów, oddz. 256g i 268l. Opis: Rozbiórka przepustu podwójnego o średnicy 200 cm z kręgów betonowych i montaż przepustu łukowego, zabezpieczenie wlotu i wylotu przepustu, wykonanie narzutu kamiennego i barier ochronnych nad przepustem.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 Zadanie 1 Przebudowa przepustu potrójnego (betonowego) na przepust łukowy (stalowy) w Leśnictwie Lipowiec, Zadanie 2 Przebudowa przepustu (betonowego) na przepust łukowy (stalowy) w Leśnictwie Lipowiec Zadanie 3 Przebudowa przepustu (betonowego) na przepust łukowy (stalowy) w Leśnictwie Lipowiec
Beschreibung: Zadnie 1: Lokalizacja: gmina Jaśliska, obręb ewid. Czeremcha, działka o nr ew. 31 (wody płynące), działka nr ew. o nr ew. 34 (droga leśna), obręb ewid. Lipowiec, działka o nr ew. 25 (wody płynące), działka o nr ew. 183/1 (droga leśna); adres leśny: Nadleśnictwo Rymanów, Leśnictwo Lipowiec, oddz. 145p, oddz. 140j. Opis: Rozbiórka przepustu potrójnego o średnicy 170 cm z kręgów betonowych i montaż przepustu łukowego, zabezpieczenie wlotu i wylotu przepustu, wykonanie narzutu kamiennego i barier ochronnych nad przepustem. Zadanie 2: Lokalizacja: gmina Jaśliska, obręb ewid. Lipowiec, działka o nr ew. 184 (droga leśna), działka o nr ew. 185 (droga leśna); adres leśny: Nadleśnictwo Rymanów, Leśnictwo Lipowiec, oddz. 130g, 139a. Opis: Rozbiórka przepustu pojedynczego z kręgów betonowych i montaż przepustu łukowego, zabezpieczenie wlotu i wylotu przepustu, wykonanie narzutu kamiennego i barier ochronnych nad przepustem. Zadanie 3: Lokalizacja: gmina Jaśliska, obręb ewid. Czeremcha, działka o nr ew. 31 (wody płynące), działka o nr ew. 63/2 (droga leśna); działka o nr ew. 38 (droga leśna), obręb ewid. Lipowiec, działka o nr ew. 25 (wody płynące), działka o nr ew. 186 (droga leśna); adres leśny: Nadleśnictwo Rymanów, Leśnictwo Lipowiec, oddz. 131b, 142a, 142d. Opis: Rozbiórka przepustu pojedynczego z kręgów betonowych i montaż przepustu łukowego, zabezpieczenie wlotu i wylotu przepustu, wykonanie narzutu kamiennego i barier ochronnych nad przepustem.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 Zadanie 1 Przebudowa przepustu potrójnego (rury karbowanego) na przepust łukowy (stalowy) w ciągu drogi wywozowej w Leśnictwie Wola Sękowa Zadanie 2 Budowa brodu kamiennego na szlaku operacyjnym w Wola Sękowa
Beschreibung: Zadanie 1 Lokalizacja: gmina Bukowsko, obręb ewid. Wola Sękowa, działka o nr ew. 452 (droga leśna), działka o nr ew. 439/3 (droga leśna); adres leśny: Nadleśnictwo Rymanów, Leśnictwo Wola Sękowa, oddz. 33h, 34a. Opis: Rozbiórka przepustu potrójnego z rur karbowanych i montaż przepustu łukowego, zabezpieczenie wlotu i wylotu przepustu, wykonanie narzutu kamiennego i barier ochronnych nad przepustem. Zadanie 2 Lokalizacja: gmina Bukowsko, obręb ewid. Wola Sękowa, działka o nr ew. 439/3 (szlak operacyjny), działka o nr ew.451 (szlak operacyjny), adres leśny: Nadleśnictwo Rymanów, Leśnictwo Wola Sękowa, oddz. 30a, 33h. Opis: Bród kamienno-drewniany wraz z najazdami. Przy budowie brodu kamiennego zachować/przywrócić ciągłość cieku. Przy projektowaniu brodu zapewnić strugi wody obliczone na przepływy niskie o odpowiedniej głębokości tranzytowej strug, dostosowanej do składu gatunkowego ichtiofauny /organizmów wodnych. Ograniczyć dopływ zawiesin ze szlaku do potoku przez zastosowanie w drodze wodospustów lub innych rozwiązań przeciwerozyjnych.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 Budowa brodu kamiennego na szlaku operacyjnym w Leśnictwie Pastwiska
Beschreibung: Lokalizacja: gmina Rymanów, obręb ewid. Rudawka Rymanowska, działka o nr ew. 1670 (wody płynące), działka o nr ew. 19/1 (szlak operacyjny), działka o nr ew. 22 (szlak operacyjny), adres leśny: Nadleśnictwo Rymanów, Leśnictwo Pastwiska, oddz. 109j, 112a. Opis: Bród kamienno-drewniany wraz z najazdami. Przy budowie brodu kamiennego zachować/przywrócić ciągłość cieku. Przy projektowaniu brodu zapewnić strugi wody obliczone na przepływy niskie o odpowiedniej głębokości tranzytowej strug, dostosowanej do składu gatunkowego ichtiofauny /organizmów wodnych. Ograniczyć dopływ zawiesin ze szlaku do potoku przez zastosowanie w drodze wodospustów lub innych rozwiązań przeciwerozyjnych.
Interne Kennung: Część nr 5