See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Subskrypcje licencji oraz wsparcie techniczne wykonawcy i producenta dla systemu do zarządzania kontami uprzywilejowanymi klasy PIM/PAM
Beschreibung: 1 Opis przedmiotu zamówienia - części I 1.1 zapewnienie subskrypcji licencji systemu zarządzania przez 100 użytkowników kontami uprzywilejowanymi CyberArk (PAM) – następcy licencji PAS-USER-PERP, APP-AGNT-PERP oraz APP-ISV-PERP wraz ze wsparciem technicznym producenta; 1.2 zapewnienie rozszerzenia subskrypcji, o której mowa w pkt 1.1, o dodatkowe 100 kont użytkowników systemu, o którym mowa w pkt 1.1 (named user licenses), wraz ze wsparciem technicznym producenta; 1.3 świadczenie wsparcia technicznego Wykonawcy dla posiadanego przez Zamawiającego środowiska, o którym mowa w Załączniku 2a do SWZ. 1.4.Szczegółowe informacje znajdują się w Załączniku nr 2a do SWZ. 2. Opis przedmiotu zamówienia - części I dla rozwiązania równoważnego 2.1. zapewnienie niezbędnych subskrypcji licencji i wsparcia producenta systemu, o którym mowa w Załączniku 2b do SWZ; 2.2 opracowanie projektu technicznego, zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Załącznika 2b do SWZ; 2.3. wykonanie wdrożenia systemu zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Załącznika 2b do SWZ; 2.4. przeprowadzenie warsztatu szkoleniowego dotyczącego systemu, zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Załącznika 2b do SWZ; 2.5. świadczenie wsparcia technicznego zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Załącznika 2b do SWZ. 2.6. Szczegółowe informacje znajdują się w Załączniku nr 2b do SWZ. 3.Opis przedmiotu zamówienia – część II 3.1. zapewnienie subskrypcji licencji systemu agentowego zarządzania uprawnieniami uprzywilejowanymi CyberArk (EPM) – następcę licencji EPM-TARGET-WRK-PERP – na 1500 stacjach roboczych użytkowników – wraz ze wsparciem technicznym producenta; 3.2. przeprowadzenie warsztatów szkoleniowych, o których mowa w Załączniku 2c do SWZ; 3.3. świadczenie wsparcia technicznego Wykonawcy dla posiadanego przez Zamawiającego środowiska, o którym mowa w Załączniku 2c do SWZ. 3.4. Szczegółowe informacje znajdują się w Załączniku nr 2c do SWZ. 4. Opis przedmiotu zamówienia – część II dla rozwiązania równoważnego 4.1. zapewnienie niezbędnych subskrypcji licencji i wsparcia producenta systemu, o którym mowa w Załączniku 2d do SWZ; 4.2. opracowanie projektu technicznego, zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Załącznika 2d do SWZ; 4.3 wykonanie wdrożenia systemu zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Załącznika 2d do SWZ; 4.4 przeprowadzenie warsztatu szkoleniowego dotyczącego systemu, zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Załącznika 2d do SWZ; 4.5. świadczenie wsparcia technicznego zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Załącznika 2d do SWZ. 4.6. Szczegółowe informacje znajdują się w Załączniku nr 2d do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 674533-2024
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610.31.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89. Ponadto, publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej lub zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego nastąpiła na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, tj. w dniu 09.02.2024 r. Tym samym materializują się przesłanki określone w art. 138 ust. 2 pkt 1) ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Subskrypcje licencji oraz wsparcie techniczne wykonawcy i producenta dla systemu do zarządzania kontami uprzywilejowanymi klasy PIM/PAM cz. I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest część I: Opis przedmiotu zamówienia - części I 1.1 zapewnienie subskrypcji licencji systemu zarządzania przez 100 użytkowników kontami uprzywilejowanymi CyberArk (PAM) – następcy licencji PAS-USER-PERP, APP-AGNT-PERP oraz APP-ISV-PERP wraz ze wsparciem technicznym producenta; 1.2 zapewnienie rozszerzenia subskrypcji, o której mowa w pkt 1.1, o dodatkowe 100 kont użytkowników systemu, o którym mowa w pkt 1.1 (named user licenses), wraz ze wsparciem technicznym producenta; 1.3 świadczenie wsparcia technicznego Wykonawcy dla posiadanego przez Zamawiającego środowiska, o którym mowa w Załączniku 2a do SWZ. 1.4.Szczegółowe informacje znajdują się w Załączniku nr 2a do SWZ. 2. Opis przedmiotu zamówienia - części I dla rozwiązania równoważnego 2.1. zapewnienie niezbędnych subskrypcji licencji i wsparcia producenta systemu, o którym mowa w Załączniku 2b do SWZ; 2.2 opracowanie projektu technicznego, zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Załącznika 2b do SWZ; 2.3. wykonanie wdrożenia systemu zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Załącznika 2b do SWZ; 2.4. przeprowadzenie warsztatu szkoleniowego dotyczącego systemu, zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Załącznika 2b do SWZ; 2.5. świadczenie wsparcia technicznego zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Załącznika 2b do SWZ. 2.6. Szczegółowe informacje znajdują się w Załączniku nr 2b do SWZ.
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610.31.2024_ Cześć I
Los: LOT-0002
Titel: Subskrypcje licencji oraz wsparcie techniczne wykonawcy i producenta dla systemu do zarządzania kontami uprzywilejowanymi klasy PIM/PAM cz. II
Beschreibung: 1.Opis przedmiotu zamówienia – część II 1.1. zapewnienie subskrypcji licencji systemu agentowego zarządzania uprawnieniami uprzywilejowanymi CyberArk (EPM) – następcę licencji EPM-TARGET-WRK-PERP – na 1500 stacjach roboczych użytkowników – wraz ze wsparciem technicznym producenta; 1.2. przeprowadzenie warsztatów szkoleniowych, o których mowa w Załączniku 2c do SWZ; 1.3. świadczenie wsparcia technicznego Wykonawcy dla posiadanego przez Zamawiającego środowiska, o którym mowa w Załączniku 2c do SWZ. 1.4. Szczegółowe informacje znajdują się w Załączniku nr 2c do SWZ. 2. Opis przedmiotu zamówienia – część II dla rozwiązania równoważnego 2.1. zapewnienie niezbędnych subskrypcji licencji i wsparcia producenta systemu, o którym mowa w Załączniku 2d do SWZ; 2.2. opracowanie projektu technicznego, zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Załącznika 2d do SWZ; 2.3 wykonanie wdrożenia systemu zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Załącznika 2d do SWZ; 2.4 przeprowadzenie warsztatu szkoleniowego dotyczącego systemu, zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Załącznika 2d do SWZ; 2.5. świadczenie wsparcia technicznego zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Załącznika 2d do SWZ. 2.6. Szczegółowe informacje znajdują się w Załączniku nr 2d do SWZ.
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610.31.2024_ Cześć II