See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYPOSAŻENIE NOWEGO BUDYNKU ADMINISTRACYJNO - BIUROWEGO NA TRERENIE AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W WARSZAWIE
Beschreibung: WYPOSAŻENIE NOWEGO BUDYNKU ADMINISTRACYJNO - BIUROWEGO NA TRERENIE AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W WARSZAWIE
Interne Kennung: DZPZ.271.23.2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001