See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i oprogramowania ramach rozbudowy systemów informatycznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki od nr 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 2.1, 3.1, 5.1, 6.1 do SWZ
Interne Kennung: ZP.260.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Zakup stacji roboczych i komputerów przenośnych
Beschreibung: Część 1-Stacje robocze typ A w ilości 110 szt. Część 2 – Stacje robocze typ B w ilości 30 szt. Część 3 – komputera przenośnego typ C w ilości 4 szt. Część 4 – Komputerów przenośnych typ D w ilości 6 szt.
Interne Kennung: ZP.260.20.2025/1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 Klaster macierzowy wysokiej dostępności (klaster HA)
Beschreibung: Część 1 – macierz dyskowa w ilości 2 szt. Część 2 – serwer w ilości 4 szt.
Interne Kennung: ZP.260.20.2025/2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 Dostawa urządzeń sieciowych
Beschreibung: Część 1 – Przełącznik brzegowy w ilości 20 szt. , Część 2 – Przełącznik agregacyjny w ilości 2 szt.
Interne Kennung: ZP.260.20.2025/3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 Przedłużenie subskrypcji
Beschreibung: Przedłużenie subskrypcji na używanie oprogramowania Veeam Data Platform Essentials Universal Subscription License. Includes Enterprise Plus Edition features 20 instancji na okres 3 lat
Interne Kennung: ZP.260.20.2025/4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 Świadczenie usługi cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: Świadczenie usługi cyberbezpieczeństwa opartej o Security Operations Center (SOC) działającej w reżimie 24 H/7 dni w tygodniu wraz z utrzymaniem do 31 maja 2029 r
Interne Kennung: ZP.260.20.2025/5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 Dostawa stacji skanującej
Beschreibung: Dostawa stacji skanującej składającej się ze skanera oraz komputera sterującego – 1 szt. wraz ze wsparciem technicznym i serwisem we wszystkich pakietach
Interne Kennung: ZP.260.20.2025/6