See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe usługi odmetanowania dla kopalń PGG S.A.
Beschreibung: Kompleksowe usługi odmetanowania dla kopalń PGG S.A. z podziałem na zadania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 550994-2024
Interne Kennung: 702400296
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45255500 Bohrungs- und Explorationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Świadczenie kompleksowych usług odmetanowania dla KWK Mysłowice-Wesoła
Beschreibung: Zadanie nr 1 Świadczenie kompleksowych usług odmetanowania dla KWK Mysłowice-Wesoła. Szczegółowy opis zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ (SOPZ)
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Świadczenie kompleksowych usług odmetanowania dla KWK Sośnica
Beschreibung: Zadanie nr 2 Świadczenie kompleksowych usług odmetanowania dla KWK Sośnica. Szczegółowy opis zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ (SOPZ)
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Świadczenie kompleksowych usług odmetanowania dla KWK ROW Ruchy Chwałowice i Jankowice
Beschreibung: Zadanie nr 3 Świadczenie kompleksowych usług odmetanowania dla KWK ROW Ruchy Chwałowice i Jankowice. Szczegółowy opis zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ (SOPZ)
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Świadczenie kompleksowych usług odmetanowania dla KWK ROW Ruchy Marcel i Rydułtowy
Beschreibung: Zadanie nr 4 Świadczenie kompleksowych usług odmetanowania dla KWK ROW Ruchy Marcel i Rydułtowy. Szczegółowy opis zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ (SOPZ)
Interne Kennung: Zadanie nr 4