See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi transportu pacjentów dializowanych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest transport sanitarny pacjentów hemodializowanych do i ze Stacji Dializ Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej, ul. Szpitalna 22 z i do miejsca zamieszkania/pobytu pacjenta. 2. Przez realizację usługi określonej w pkt.1 należy rozumieć w szczególności: a) transport pacjentów hemodializowanych z miejsca zamieszkania/pobytu do Stacji Dializ Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej, ul. Szpitalna 22 oraz ze Stacji Dializ do miejsca zamieszkania/ pobytu, na obszarze: - Powiatu Suskiego, - Powiatu Wadowickiego, ( wykaz miejscowości wraz z harmonogramem hemodializ stanowi załącznik nr 1b) b) transport pacjentów hemodializowanych z miejsca zamieszkania/pobytu do Stacji Dializ Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej, ul. Szpitalna 22 oraz ze Stacji Dializ do miejsca zamieszkania/ pobytu, poza obszarem wymienionym w lit. a).
Vorherige Bekanntmachung: 463150-2025
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP54/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/54/25