2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování tiskařských a distribučních služeb v letech 2025 až 2027
Beschreibung: Dodavatel zajistí pro zadavatele tiskařské služby, kterými se rozumí provedení ofsetového či digitálního tisku z předloh poskytnutých dodavateli zadavatelem, a to včetně dopravy a dodání řádně zabalených tiskovin. Dodavatel dále zajistí pro zadavatele distribuční služby pro časopis Priorita, který je jedním z tiskovin. Časopis Priorita je měsíčník, který vychází obvykle v nákladu 9 500 ks a jednou za kalendářní rok zpravidla vychází dvojčíslo. Časopis Priorita je adresně distribuován na cca 9 200 koncových adresátů po celé České republice.
Vorherige Bekanntmachung: 646658-2024
Interne Kennung: 08/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79824000 Druckerei- und Verteilerdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes, 79810000 Druckereidienste, 79811000 Digitaldruck, 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes, 79821000 Fertigstellung im Bereich Druck, 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung, 79821000 Fertigstellung im Bereich Druck, 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes, 79811000 Digitaldruck, 79810000 Druckereidienste, 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V případě ukončení rámcové dohody před uplynutím doby plnění veřejné zakázky, vyhrazuje si zadavatel možnost nahradit vybraného dodavatele jiným dodavatelem, a to konkrétně dalším v pořadí dle výsledků hodnocení tohoto zadávacího řízení. S tímto dodavatelem bude uzavřena rámcová dohoda pouze v případě, že i v této době bude dodavatel splňovat veškeré stanovené zadávací podmínky, včetně požadavků na kvalifikaci. Pokud dodavatel, který se umístil další v pořadí dle výsledků hodnocení tohoto zadávacího řízení, neposkytne zadavateli součinnost k uzavření rámcové dohody či nesplní veškeré stanovené zadávací podmínky, vyhrazuje si zadavatel možnost oslovit dalšího dodavatele v pořadí dle výsledků hodnocení tohoto zadávacího řízení, a možnost tento postup opakovat až do vyčerpání všech dodavatelů v pořadí.