See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Wolsztyn w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania lasu gospodarki szkółkarskiej i nasiennictwa oraz pakiet MECH/25 do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wolsztyn w roku 2025. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki szkółkarskiej i nasiennictwa oraz pakiet MECH/25 wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: a) planowany rozmiar prac (załącznik nr 2.1 do SWZ), b) szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji ( załącznik nr 2.2 do SWZ), c) charakterystyka leśnictwa w zakresie pozyskania drewna (załącznik nr 2.3.1 do SWZ), d) układ sortymentowy pozyskania drewna w leśnictwie (załącznik nr 2.3.2 do SWZ), e) zestawienie odległości i warunków zrywki drewna (załącznik nr 2.3.3 do SWZ), f) zestawienie pozycji z dodatkowymi utrudnieniami w zakresie pozyskania i zrywki (załącznik nr 2.3.4 do SWZ), g) zestawienie pozycji nieudostępnionych dla pozyskania maszynowego (załącznik nr 2.3.5 do SWZ), h) informacja o optymalnej technologii pozyskania drewna (potencjał) (Załącznik nr 2.3.6 do SWZ), i) informacja o optymalnym wariancie pozyskania drewna (Załącznik nr 2.3.7 do SWZ), j) potencjalne lokalizacje dla pielęgnacji upraw leśnych (Załącznik nr 2.4.1 do SWZ), k) zestawienie pozycji nieudostępnionych do odnowień wykonywanych przy pomocy sadzarki (załącznik nr 2.4.2 do SWZ), Zakresy rzeczowe zestawione w załącznikach wchodzących w skład Załącznika nr 2 mają charakter szacunkowy. Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 3 do SWZ, na który składają się: a) Opis standardu technologii wykonawstwa prac leśnych" przyjęty decyzją nr 45 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 23 maja 2024 r. „Opisu standardu technologii wykonawstwa prac leśnych" w jednostkach organizacyjnych Lasów Państwowych (Załącznik nr 3.1 do SWZ), b) Tabele Parametrów (odrębne dla każdego z pakietów) –( Załącznik nr 3.2 do SWZ). Ponadto zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia określa informacja o planowanym materiale sadzeniowym stanowiąca załącznik nr 4 do SWZ). Określony w Załączniku nr. 3.1. do SWZ szczegółowy opis standardu technologii wykonywania poszczególnych prac leśnych (czynności) stanowi podstawę określenia wymagań jakościowych odnoszących się do elementów składających się na przedmiot zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ). Jeżeli czynność opisana w ww. załącznikach nie została przewidziana w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), to w tym zakresie postanowień Załącznika nr. 3.1. do SWZ nie stosuje się. Tabele Parametrów zawierają (odrębnie dla każdego Pakietu) informacje szczegółowe dotyczące sposobu realizacji niektórych czynności opisanych w Załączniku nr. 3.1. do SWZ Opis standardu technologii wykonawstwa prac leśnych, w szczególnych warunkach dotyczących danego Pakietu wchodzącego w skład przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w rozdziale 3 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 668503-2024
Interne Kennung: SA.270.18.2024.PP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Podstawa prawna procedury przyspieszonej - art. 138 ust. 2 pkt. 1) Pzp .
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 77231800 Führung von Waldbaumschulen, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 77211500 Baumpflege, 77211100 Holzfällung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77210000 Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I – Prace z zagospodarowania lasu na terenie leśnictw: Dąbrowa - 01,Kębłowo-02 (1/25)
Beschreibung: Potrzeba Zamawiającego obejmuje realizację usług leśnych koniecznych do wykonania zadań opisanych w planach urządzenia lasu obowiązujących na obszarze administracyjnym Nadleśnictwa Wolsztyn. tj. „Plan Urządzenia Lasu dla Nadleśnictwa Wolsztyn na okres od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2033 r.” dla Nadleśnictwa Wolsztyn zatwierdzony przez Ministra Środowiska nr DLP-I-611-38/24056/14/ŁP z dnia 12.06.2014 r. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu zagospodarowania lasu do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wolsztyn -leśnictwo Dąbrowa i Kębłowo w roku 2025.Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: - planowany rozmiar prac ( załącznik 2.1 do SWZ) - szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji (załącznik nr 2.2 do SWZ), - charakterystyka leśnictwa w zakresie pozyskania drewna (załącznik nr 2.3.1 do SWZ), - układ sortymentowy pozyskania drewna w leśnictwie (załącznik nr 2.3.2 do SWZ), - zestawienie odległości i warunków zrywki drewna (załącznik nr 2.3.3 do SWZ), - zestawienie pozycji udostępnionych dla pozyskania maszynowego (załącznik nr 2.3.5 do SWZ), - informacja o optymalnej technologii pozyskania drewna (potencjał ) [ załącznik nr 2.3.6 do SWZ), - informacja o optymalnym wariancie pozyskania drewna (załącznik nr 2.3.7 do SWZ), - potencjalne lokalizacje dla pielęgnacji upraw leśnych (załącznik nr 2.4.1), - zestawienie pozycji nieudostępnionych do odnowień wykonywanych przy pomocy sadzarki (załącznik nr 2.4.2 do SWZ), Standary jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ, na który składa się: - Opis standardu technologii wykonawstwa prac leśnych (załącznik nr 3.1 do SWZ), - tabele parametrów (odrębne dla każdego pakietu) [ załącznik nr 3.2 do SWZ). Określony w załączniku nr 3.1 do SWZ szczegółowy opis stanadru technologii wykonywania poszczególnych prac leśnych (czynności) stanowi podstawę określenia wymagań jakościowych odnoszących się do elementów składających się na przedmiot zamówienia. Tabele parametrów zawierają (odrębnie dla każdego pakietu) informacje szczegółowe dotyczące sposobu realizacji niektórych czynności opisanych w załączniku nr 3.1 do SWZ. Ponadto szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ tj. informacja o planowanym materiale sadzeniowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale 3 SWZ.
Interne Kennung: PAKIET I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 77231800 Führung von Waldbaumschulen, 75251120 Waldbrandbekämpfung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3.6. W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II – Prace z zagospodarowania lasu na terenie leśnictw: Zacisze -03, Jaromierz- 04 ( 2/25)
Beschreibung: Potrzeba Zamawiającego obejmuje realizację usług leśnych koniecznych do wykonania zadań opisanych w planach urządzenia lasu obowiązujących na obszarze administracyjnym Nadleśnictwa Wolsztyn. tj. „Plan Urządzenia Lasu dla Nadleśnictwa Wolsztyn na okres od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2033 r.” dla Nadleśnictwa Wolsztyn zatwierdzony przez Ministra Środowiska nr DLP-I-611-38/24056/14/ŁP z dnia 12.06.2014 r. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu zagospodarowania lasu do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wolsztyn -leśnictwo Zacisze i Jaromierz w roku 2025.Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: - planowany rozmiar prac ( załącznik 2.1 do SWZ), - szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji (załącznik nr 2.2 do SWZ), - potencjalne lokalizacje dla pielęgnacji upraw leśnych (załącznik nr 2.4.1), - zestawienie pozycji nieudostępnionych do odnowień wykonywanych przy pomocy sadzarki (załącznik nr 2.4.2 do SWZ), Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ, na który składają się: - opis standardu technologii wykonawstwa prac leśnych (załącznik nr 3.1 do SWZ), - tabele parametrów (odrębne dla każdego pakietu) [ załącznik nr 3.2 do SWZ). Określony w załączniku nr 3.1 do SWZ szczegółowy opis stanadrdu technologii wykonywania poszczególnych prac leśnych (czynności) stanowi podstawę określenia wymagań jakościowych odnoszących się do elementów składających się na przedmiot zamówienia. Tabele parametrów zawierają (odrębnie dla każdego pakietu) informacje szczegółowe dotyczące sposobu realizacji niektórych czynności opisanych w załączniku nr 3.1 do SWZ. Ponadto szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ tj. informacja o planowanym materiale sadzeniowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale 3 SWZ.
Interne Kennung: PAKIET II
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III – Prace z zagospodarowania lasu na terenie leśnictw: Belęcin - 05, Chobienice-08 (3/25)
Beschreibung: Potrzeba Zamawiającego obejmuje realizację usług leśnych koniecznych do wykonania zadań opisanych w planach urządzenia lasu obowiązujących na obszarze administracyjnym Nadleśnictwa Wolsztyn. tj. „Plan Urządzenia Lasu dla Nadleśnictwa Wolsztyn na okres od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2033 r.” dla Nadleśnictwa Wolsztyn zatwierdzony przez Ministra Środowiska nr DLP-I-611-38/24056/14/ŁP z dnia 12.06.2014 r. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu zagospodarowania lasu do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wolsztyn -leśnictwo Belęcin i Chobienice w roku 2025.Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: - planowany rozmiar prac ( załącznik 2.1 do SWZ) - szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji (załącznik nr 2.2 do SWZ), - charakterystyka leśnictwa w zakresie pozyskania drewna (załącznik nr 2.3.1 do SWZ) - układ sortymentowy pozyskania drewna w leśnictwie (załącznik nr 2.3.2 do SWZ), - zestawienie odległości i warunków zrywki drewna (załącznik nr 2.3.3 do SWZ) - zestawienie pozycji nieudostępnionych dla pozyskania maszynowego (załącznik nr 2.3.5 do SWZ) - informacja o optymalnej technologii pozyskania drewna (potencjał) [ załącznik nr 2.3.6 do SWZ), - informacja o optymalnym wariancie pozyskania drewna (załącznik nr 2.3.7 do SWZ) - potencjalne lokalizacje dla pielęgnacji upraw leśnych (załącznik nr 2.4.1), - zestawienie pozycji nieudostępnionych do odnowień wykonywanych przy pomocy sadzarki (załącznik nr 2.4.2 do SWZ), Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ, na który składają się: - opis standardu technologii wykonawstwa prac leśnych (załącznik nr 3.1 do SWZ), - tabele parametrów (odrębne dla każdego pakietu) [ załącznik nr 3.2 do SWZ). Określony w załączniku nr 3.1 do SWZ szczegółowy opis stanadrdu technologii wykonywania poszczególnych prac leśnych (czynności) stanowi podstawę określenia wymagań jakościowych odnoszących się do elementów składających się na przedmiot zamówienia. Tabele parametrów zawierają (odrębnie dla każdego pakietu) informacje szczegółowe dotyczące sposobu realizacji niektórych czynności opisanych w załączniku nr 3.1 do SWZ. Ponadto szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ tj. informacja o planowanym materiale sadzeniowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale 3 SWZ.
Interne Kennung: PAKIET III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 77231800 Führung von Waldbaumschulen
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV – Prace z zagospodarowania lasu na terenie leśnictw: Powodowo-07, Nowe Tłoki- 06 (4/25)
Beschreibung: Potrzeba Zamawiającego obejmuje realizację usług leśnych koniecznych do wykonania zadań opisanych w planach urządzenia lasu obowiązujących na obszarze administracyjnym Nadleśnictwa Wolsztyn. tj. „Plan Urządzenia Lasu dla Nadleśnictwa Wolsztyn na okres od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2033 r.” dla Nadleśnictwa Wolsztyn zatwierdzony przez Ministra Środowiska nr DLP-I-611-38/24056/14/ŁP z dnia 12.06.2014 r. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu zagospodarowania lasu do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wolsztyn -leśnictwo Powodowo i Nowe Tłoki w roku 2025. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: - planowany rozmiar prac ( załącznik 2.1 do SWZ) - szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji (załącznik nr 2.2 do SWZ), - potencjalne lokalizacje dla pielęgnacji upraw leśnych (załącznik nr 2.4.1), - zestawienie pozycji nieudostępnionych do odnowień wykonywanych przy pomocy sadzarki (załącznik nr 2.4.2 do SWZ), Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ, na który składają się: - opis standardu technologii wykonawstwa prac leśnych (załącznik nr 3.1 do SWZ), - tabele parametrów (odrębne dla każdego pakietu) [ załącznik nr 3.2 do SWZ), Określony w załączniku nr 3.1 do SWZ szczegółowy opis standardu technologii wykonywania poszczególnych prac leśnych (czynności) stanowi podstawę określenia wymagań jakościowych odnoszących się do elementów składających się na przedmiot zamówienia. Tabele parametrów zawierają (odrębnie dla każdego pakietu) informacje szczegółowe dotyczące sposobu realizacji niektórych czynności opisanych w załączniku nr 3.1 do SWZ. Ponadto szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ tj. informacja o planowanym materiale sadzeniowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale 3 SWZ.
Interne Kennung: PAKIET IV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75251120 Waldbrandbekämpfung, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 77231800 Führung von Waldbaumschulen
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI – Prace z zagospodarowania lasu na terenie leśnictw: Nowy Dwór-11, Stefanowo-12 (6/25)
Beschreibung: Potrzeba Zamawiającego obejmuje realizację usług leśnych koniecznych do wykonania zadań opisanych w planach urządzenia lasu obowiązujących na obszarze administracyjnym Nadleśnictwa Wolsztyn. tj. „Plan Urządzenia Lasu dla Nadleśnictwa Wolsztyn na okres od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2033 r.” dla Nadleśnictwa Wolsztyn zatwierdzony przez Ministra Środowiska nr DLP-I-611-38/24056/14/ŁP z dnia 12.06.2014 r. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu zagospodarowania lasu do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wolsztyn -leśnictwo Nowy Dwór i Stefanowo w roku 2025.Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: - planowany rozmiar prac ( załącznik 2.1 do SWZ) - szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji (załącznik nr 2.2 do SWZ), - charakterystyka leśnictwa w zakresie pozyskania drewna (załącznik nr 2.3.1 do SWZ) - układ sortymentowy pozyskania drewna w leśnictwie (załącznik nr 2.3.2 do SWZ), - zestawienie odległości i warunków zrywki drewna (załącznik nr 2.3.3 do SWZ) - zestawienie pozycji nieudostępnionych dla pozyskania maszynowego (załącznik nr 2.3.5 do SWZ) - informacja o optymalnej technologii pozyskania drewna (potencjał) [ załącznik nr 2.3.6 do SWZ), - informacja o optymalnym wariancie pozyskania drewna (załącznik nr 2.3.7 do SWZ) - potencjalne lokalizacje dla pielęgnacji upraw leśnych (załącznik nr 2.4.1), - zestawienie pozycji nieudostępnionych do odnowień wykonywanych przy pomocy sadzarki (załącznik nr 2.4.2 do SWZ). Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ, na który składa się: - opis standardu technologii wykonawstwa prac leśnych (załącznik nr 3.1 do SWZ), - tabele parametrów (odrębne dla każdego pakietu) [ załącznik nr 3.2 do SWZ), Określony w załączniku nr 3.1 do SWZ szczegółowy opis standardu technologii wykonywania poszczególnych prac leśnych (czynności) stanowi podstawę określenia wymagań jakościowych odnoszących się do elementów składających się na przedmiot zamówienia. Tabele parametrów zawierają (odrębnie dla każdego pakietu) informacje szczegółowe dotyczące sposobu realizacji niektórych czynności opisanych w załączniku nr 3.1 do SWZ. Ponadto szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ tj. informacja o planowanym materiale sadzeniowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale 3 SWZ.
Interne Kennung: PAKIET VI
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII – Pozyskanie i zrywka drewna na terenie leśnictw: Dąbrowa-01 ,Kębłowo-02 (7/25)
Beschreibung: Potrzeba Zamawiającego obejmuje realizację usług leśnych koniecznych do wykonania zadań opisanych w planach urządzenia lasu obowiązujących na obszarze administracyjnym Nadleśnictwa Wolsztyn. tj. „Plan Urządzenia Lasu dla Nadleśnictwa Wolsztyn na okres od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2033 r.” dla Nadleśnictwa Wolsztyn zatwierdzony przez Ministra Środowiska nr DLP-I-611-38/24056/14/ŁP z dnia 12.06.2014 r. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wolsztyn -leśnictwo Dąbrowa i Kębłowo w roku 2025.Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: - planowany rozmiar prac ( załącznik 2.1 do SWZ) - szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji (załącznik nr 2.2 do SWZ), - charakterystyka leśnictwa w zakresie pozyskania drewna (załącznik nr 2.3.1 do SWZ) - układ sortymentowy pozyskania drewna w leśnictwie (załącznik nr 2.3.2 do SWZ), - zestawienie odległości i warunków zrywki drewna (załącznik nr 2.3.3 do SWZ) - zestawienie pozycji nieudostępnionych dla pozyskania maszynowego (załącznik nr 2.3.5 do SWZ) - informacja o optymalnej technologii pozyskania drewna (potencjał) [ załącznik nr 2.3.6 do SWZ), - informacja o optymalnym wariancie pozyskania drewna (załącznik nr 2.3.7 do SWZ). Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ, na który składa się: - opis standardu technologii wykonawstwa prac leśnych (załącznik nr 3.1 do SWZ), Określony w załączniku nr 3.1 do SWZ szczegółowy opis standardu technologii wykonywania poszczególnych prac leśnych (czynności) stanowi podstawę określenia wymagań jakościowych odnoszących się do elementów składających się na przedmiot zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale 3 SWZ.
Interne Kennung: PAKIET VII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII – Pozyskanie i zrywka drewna na terenie leśnictw: Zacisze-03, Jaromierz-04 (8/25)
Beschreibung: Potrzeba Zamawiającego obejmuje realizację usług leśnych koniecznych do wykonania zadań opisanych w planach urządzenia lasu obowiązujących na obszarze administracyjnym Nadleśnictwa Wolsztyn. tj. „Plan Urządzenia Lasu dla Nadleśnictwa Wolsztyn na okres od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2033 r.” dla Nadleśnictwa Wolsztyn zatwierdzony przez Ministra Środowiska nr DLP-I-611-38/24056/14/ŁP z dnia 12.06.2014 r. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wolsztyn -leśnictwo Zacisze i Jaromierz w roku 2025.Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: - planowany rozmiar prac ( załącznik 2.1 do SWZ) - szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji (załącznik nr 2.2 do SWZ), - charakterystyka leśnictwa w zakresie pozyskania drewna (załącznik nr 2.3.1 do SWZ) - układ sortymentowy pozyskania drewna w leśnictwie (załącznik nr 2.3.2 do SWZ), - zestawienie odległości i warunków zrywki drewna (załącznik nr 2.3.3 do SWZ) - zestawienie pozycji nieudostępnionych dla pozyskania maszynowego (załącznik nr 2.3.5 do SWZ) - informacja o optymalnej technologii pozyskania drewna (potencjał) [ załącznik nr 2.3.6 do SWZ), - informacja o optymalnym wariancie pozyskania drewna (załącznik nr 2.3.7 do SWZ). Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ, na który składa się: - opis standardu technologii wykonawstwa prac leśnych (załącznik nr 3.1 do SWZ) Określony w załączniku nr 3.1 do SWZ szczegółowy opis standardu technologii wykonywania poszczególnych prac leśnych (czynności) stanowi podstawę określenia wymagań jakościowych odnoszących się do elementów składających się na przedmiot zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale 3 SWZ.
Interne Kennung: PAKIET VIII
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet IX – Pozyskanie i zrywka drewna na terenie leśnictw: Belęcin-05, Chobienice-08 (9/25)
Beschreibung: Potrzeba Zamawiającego obejmuje realizację usług leśnych koniecznych do wykonania zadań opisanych w planach urządzenia lasu obowiązujących na obszarze administracyjnym Nadleśnictwa Wolsztyn. tj. „Plan Urządzenia Lasu dla Nadleśnictwa Wolsztyn na okres od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2033 r.” dla Nadleśnictwa Wolsztyn zatwierdzony przez Ministra Środowiska nr DLP-I-611-38/24056/14/ŁP z dnia 12.06.2014 r. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wolsztyn -leśnictwo Belęcin i Chobienice w roku 2025.Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: - planowany rozmiar prac ( załącznik 2.1 do SWZ) - szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji (załącznik nr 2.2 do SWZ), - charakterystyka leśnictwa w zakresie pozyskania drewna (załącznik nr 2.3.1 do SWZ) - układ sortymentowy pozyskania drewna w leśnictwie (załącznik nr 2.3.2 do SWZ), - zestawienie odległości i warunków zrywki drewna (załącznik nr 2.3.3 do SWZ) - zestawienie pozycji z dodatkowymi utrudnieniami w zakresie pozyskania i zrywki (załącznik nr 2.3.4 do SWZ), - zestawienie pozycji nieudostępnionych dla pozyskania maszynowego (załącznik nr 2.3.5 do SWZ) - informacja o optymalnej technologii pozyskania drewna (potencjał) [ załącznik nr 2.3.6 do SWZ), - informacja o optymalnym wariancie pozyskania drewna (załącznik nr 2.3.7 do SWZ) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ, na który składa się: - opis standardu technologii wykonawstwa prac leśnych (załącznik nr. 3.1 do SWZ) Określony w załączniku nr 3.1 do SWZ szczegółowy opis standardu technologii wykonywania poszczególnych prac leśnych (czynności) stanowi podstawę określenia wymagań jakościowych odnoszących się do elementów składających się na przedmiot zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale 3 SWZ.
Interne Kennung: PAKIET IX
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet X – Pozyskanie i zrywka drewna na terenie leśnictw: Nowe Tłoki-06 , Powodowo -07 (10/25)
Beschreibung: Potrzeba Zamawiającego obejmuje realizację usług leśnych koniecznych do wykonania zadań opisanych w planach urządzenia lasu obowiązujących na obszarze administracyjnym Nadleśnictwa Wolsztyn. tj. „Plan Urządzenia Lasu dla Nadleśnictwa Wolsztyn na okres od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2033 r.” dla Nadleśnictwa Wolsztyn zatwierdzony przez Ministra Środowiska nr DLP-I-611-38/24056/14/ŁP z dnia 12.06.2014 r. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wolsztyn -leśnictwo Nowe Tłoki i Powodowo w roku 2025.Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: - planowany rozmiar prac ( załącznik 2.1 do SWZ) - szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji (załącznik nr 2.2 do SWZ), - charakterystyka leśnictwa w zakresie pozyskania drewna (załącznik nr 2.3.1 do SWZ) - układ sortymentowy pozyskania drewna w leśnictwie (załącznik nr 2.3.2 do SWZ), - zestawienie odległości i warunków zrywki drewna (załącznik nr 2.3.3 do SWZ) - zestawienie pozycji z dodatkowymi utrudnieniami w zakresie pozyskania i zrywki (załącznik nr 2.3.4 do SWZ), - zestawienie pozycji nieudostępnionych dla pozyskania maszynowego (załącznik nr 2.3.5 do SWZ) - informacja o optymalnej technologii pozyskania drewna (potencjał) [ załącznik nr 2.3.6 do SWZ), - informacja o optymalnym wariancie pozyskania drewna (załącznik nr 2.3.7 do SWZ) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ, na który składa się: - opis standardu technologii wykonawstwa prac leśnych (załącznik nr 3.1 do SWZ) Określony w załączniku nr 3.1 do SWZ szczegółowy opis standardu technologii wykonywania poszczególnych prac leśnych (czynności) stanowi podstawę określenia wymagań jakościowych odnoszących się do elementów składających się na przedmiot zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale 3 SWZ
Interne Kennung: PAKIET X
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet XI – Pozyskanie i zrywka drewna na terenie leśnictw: Przychodzko-09, Huta-10 (11/25)
Beschreibung: Potrzeba Zamawiającego obejmuje realizację usług leśnych koniecznych do wykonania zadań opisanych w planach urządzenia lasu obowiązujących na obszarze administracyjnym Nadleśnictwa Wolsztyn. tj. „Plan Urządzenia Lasu dla Nadleśnictwa Wolsztyn na okres od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2033 r.” dla Nadleśnictwa Wolsztyn zatwierdzony przez Ministra Środowiska nr DLP-I-611-38/24056/14/ŁP z dnia 12.06.2014 r. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wolsztyn -leśnictwo Przychodzko i Huta w roku 2025.Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: - planowany rozmiar prac ( załącznik 2.1 do SWZ) - szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji (załącznik nr 2.2 do SWZ), - charakterystyka leśnictwa w zakresie pozyskania drewna (załącznik nr 2.3.1 do SWZ) - układ sortymentowy pozyskania drewna w leśnictwie (załącznik nr 2.3.2 do SWZ), - zestawienie odległości i warunków zrywki drewna (załącznik nr 2.3.3 do SWZ) - zestawienie pozycji z dodatkowymi utrudnieniami w zakresie pozyskania i zrywki (załącznik nr 2.3.4 do SWZ), - zestawienie pozycji nieudostępnionych dla pozyskania maszynowego (załącznik nr 2.3.5 do SWZ) - informacja o optymalnej technologii pozyskania drewna (potencjał) [ załącznik nr 2.3.6 do SWZ), - informacja o optymalnym wariancie pozyskania drewna (załącznik nr 2.3.7 do SWZ) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ, na który składa się: - opis standardu technologii wykonawstwa prac leśnych (załącznik nr 3.1 do SWZ). Określony w załączniku nr 3.1 do SWZ szczegółowy opis standardu technologii wykonywania poszczególnych prac leśnych (czynności) stanowi podstawę określenia wymagań jakościowych odnoszących się do elementów składających się na przedmiot zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale 3 SWZ.
Interne Kennung: PAKIET XI
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet XII – Pozyskanie i zrywka drewna na terenie leśnictw: Nowy Dwór-11 , Stefanowo-12 (12/25)
Beschreibung: Potrzeba Zamawiającego obejmuje realizację usług leśnych koniecznych do wykonania zadań opisanych w planach urządzenia lasu obowiązujących na obszarze administracyjnym Nadleśnictwa Wolsztyn. tj. „Plan Urządzenia Lasu dla Nadleśnictwa Wolsztyn na okres od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2033 r.” dla Nadleśnictwa Wolsztyn zatwierdzony przez Ministra Środowiska nr DLP-I-611-38/24056/14/ŁP z dnia 12.06.2014 r. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wolsztyn -leśnictwo Nowy Dwór i Stefanowo w roku 2025.Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: - planowany rozmiar prac ( załącznik 2.1 do SWZ) - szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji (załącznik nr 2.2 do SWZ), - charakterystyka leśnictwa w zakresie pozyskania drewna (załącznik nr 2.3.1 do SWZ) - układ sortymentowy pozyskania drewna w leśnictwie (załącznik nr 2.3.2 do SWZ), - zestawienie odległości i warunków zrywki drewna (załącznik nr 2.3.3 do SWZ) - zestawienie pozycji nieudostępnionych dla pozyskania maszynowego (załącznik nr 2.3.5 do SWZ) - informacja o optymalnej technologii pozyskania drewna (potencjał) [ załącznik nr 2.3.6 do SWZ), - informacja o optymalnym wariancie pozyskania drewna (załącznik nr 2.3.7 do SWZ) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ, na który składa się: - opis standardu technologii i wykonawstwa prac leśnych (załącznik nr 3.1 do SWZ) Określony w załączniku nr 3.1 do SWZ szczegółowy opis standardu technologii wykonywania poszczególnych prac leśnych (czynności) stanowi podstawę określenia wymagań jakościowych odnoszących się do elementów składających się na przedmiot zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale 3 SWZ.
Interne Kennung: PAKIET XII
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet XIII – Prace z zakresu obsady wież p.poż, leśnictwo Huta-10, leśnictwo Nowy Dwór-11, leśnictwo Powodowo-07 (13/2025)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu ochrony przeciwpożarowej lasów do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wolsztyn -leśnictwo Huta, leśnictwo Nowy Dwór, leśnictwo Powodowo w roku 2025. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: - planowany rozmiar prac ( załącznik 2.1 do SWZ) - szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji (załącznik nr 2.2 do SWZ), Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ, na który składa się: - opis standardu technologii i wykonawstwa prac leśnych (załącznik nr 3.1 do SWZ) Określony w załączniku nr 3.1 do SWZ szczegółowy opis standardu technologii wykonywania poszczególnych prac leśnych (czynności) stanowi podstawę określenia wymagań jakościowych odnoszących się do elementów składających się na przedmiot zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale 3 SWZ.
Interne Kennung: PAKIET XIII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75251120 Waldbrandbekämpfung, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet XV – pakiet mechaniczny MECH/25, całe Nadleśnictwo Wolsztyn
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace mechaniczne z zakresu zagospodarowania lasu do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wolsztyn w roku 2025. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: - planowany rozmiar prac ( załącznik 2.1 do SWZ) - szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji (załącznik nr 2.2 do SWZ), - potencjalne lokalizacje dla pielęgnacji upraw leśnych (załącznik nr 2.4.1), Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ, na który składa się: - opis standardu technologii wykonawstwa prac leśnych (załącznik nr 3.1 do SWZ), - tabele parametrów (odrębne dla każdego pakietu) [ załącznik nr 3.2 do SWZ), Określony w załączniku nr 3.1 do SWZ szczegółowy opis standardu technologii wykonywania poszczególnych prac leśnych (czynności) stanowi podstawę określenia wymagań jakościowych odnoszących się do elementów składających się na przedmiot zamówienia. Tabele parametrów zawierają (odrębnie dla każdego pakietu) informacje szczegółowe dotyczące sposobu realizacji niektórych czynności opisanych w załączniku nr 3.1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale 3 SWZ.
Interne Kennung: PAKIET XV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege