2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup specjalistycznych pojazdów do obsługi systemu odbioru odpadów komunalnych w mieście Szczytno - część nr 2
Beschreibung: Część nr 2 - Zakup wraz z dostawą używanego pojazdu specjalistycznego do wywozu odpadów komunalnych z zabudową hakową i żurawiem (HDS).
Interne Kennung: GM-P.271.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy