678363-2023 - Auftragsänderung
Niederlande – Ingenieur- und Hochbauarbeiten – 31118154: het meerjarig in stand houden van het natte Areaal, met upgradewerkzaamheden, in het beheergebied van Rijkswaterstaat Zuid Nederland in 2 percelen
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel31118154: het meerjarig in stand houden van het natte Areaal, met upgradewerkzaamheden, in het beheergebied van Rijkswaterstaat Zuid Nederland in 2 percelen
BeschreibungHet meerjarig in stand houden van, monitoren van en informeren over de toestand van het natte Areaal, met upgradewerkzaamheden, in Zuid Nederland in de periode van 1 november 2019 – 1 november 2024. De werkzaamheden betreffen het verrichten van taken (vast onderhoud), services (ondersteunende diensten) en activiteiten (variabel onderhoud) voor de waterwegen, groenvoorzieningen en objecten (civiel).
Interne Kennung31118154
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0000
TitelWatersysteem Brabantse- en Midden- Limburgse kanalen
BeschreibungHet project betreft het meerjarig in stand houden van, monitoren van en informeren over de toestand van het natte Areaal, met upgradewerkzaamheden, in Zuid Nederland in de periode van 1 november 2019 – 1 november 2024. De werkzaamheden betreffen het verrichten van taken (vast onderhoud), services (ondersteunende diensten) en activiteiten (variabel onderhoud) voor de waterwegen, groenvoorzieningen en objecten (civiel).
Interne Kennung2
Optionen
Beschreibung der OptionenOptie tot verlengen met 2 x 1 jaar