678377-2025 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawy zestawów diagnostycznych zawierających testy do wykrywania drobnoustrojów wywołujących zakażenia przy wykorzystaniu metody RT-PCR w systemie BioFire/FilmArray 2.0- II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy zestawów diagnostycznych zawierających testy do wykrywania drobnoustrojów wywołujących zakażenia przy wykorzystaniu metody RT-PCR w systemie BioFire/FilmArray 2.0- II
BeschreibungZad. nr 1– Zestawy diagnostyczne zawierające testy do wykrywania drobnoustrojów wywołujących zakażenia przy wykorzystaniu metody RT-PCR w systemie BioFire/FilmArray 2.0– II –5 poz. asortymentowa w rożnych ilościach
Interne KennungDZP/61/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0001
TitelZad. nr 1 – Zestawy diagnostyczne zawierające testy do wykrywania drobnoustrojów wywołujących zakażenia przy wykorzystaniu metody RT-PCR w systemie BioFire/FilmArray 2.0 – II
Beschreibung5 poz. asortymentowa w rożnych ilościach
Interne KennungDZP/61/PN/2025-1