678447-2023 - Wettbewerb
Polen – Transport von Haushaltsabfällen – Odbiór odpadów komunalnych z terenu miasta Maków Mazowiecki
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z terenu miasta Maków Mazowiecki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbierania i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i mieszanych położonych na terenie miasta Maków Mazowiecki oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, na okres 12 miesięcy od dnia 01.01.2024 r. Przez nieruchomości mieszane rozumie się nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy. Na nieruchomości zamieszkałe i mieszane składają się zarówno nieruchomości jednorodzinne, jak i wielolokalowe. Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych mieści się przy ulicy Stanisława Moniuszki 121 w Makowie Mazowieckim. 2. Zakres zadania obejmuje również: - przekazywanie przez Wykonawcę odebranych zmieszanych odpadów komunalnych z terenu miasta Maków Mazowiecki bezpośrednio do instalacji komunalnej: Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. ul. Komunalna 8, 07-401 Ostrołęka, - przekazywanie przez Wykonawcę odebranych segregowanych odpadów komunalnych oraz odpadów ulegających biodegradacji z terenu miasta Maków Mazowiecki oraz Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ulicy Moniuszki 121, 06-200 Maków Mazowiecki bezpośrednio do instalacji: Błysk -Bis Sp. z o. o. ul. Moniuszki 108, 06-200 Maków Mazowiecki, - dostawę worków do zbiórki selektywnej w kolorach: niebieski (papier), żółty (tworzywa sztuczne), zielony (szkło) i brązowy (odpady bio). - wyposażenie nieruchomości w odpowiednie pojemniki. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ oraz wzór umowy – załącznik nr 4 do SWZ, znajdujące się w komplecie materiałów przetargowych. 4. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, polegających na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia. Przedmiot zamówienia: podobne usługi zgodne z przedmiotem zamówienia o kodach CPV określonych w tym zamówieniu. Wielkość i zakres zamówienia: do 50 % wartości zamówienia. Warunki na jakich zostanie udzielone zamówienie: zgodne z wa-runkami określonymi w SWZ.
Interne Kennung: 26/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbierania i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i mieszanych położonych na terenie Miasta Maków Mazowiecki oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, na okres 12 miesięcy od dnia: 01.01.2024 r. Przez nieruchomości mieszane rozumie się nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy. Na nieruchomości zamieszkałe i mieszane składają się zarówno nieruchomości jednorodzinne, jak i wielolokalowe. Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych mieści się przy ulicy Stanisława Moniuszki 121 w Makowie Mazowieckim. 2. Zakres zadania obejmuje również: - przekazywanie przez Wykonawcę odebranych zmieszanych odpadów komunalnych z terenu miasta Maków Mazowiecki bezpośrednio do instalacji komunalnej: Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. ul. Komunalna 8, 07-401 Ostrołęka, - przekazywanie przez Wykonawcę odebranych segregowanych odpadów komunalnych oraz odpadów ulegających biodegradacji z terenu miasta Maków Mazowiecki oraz Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ulicy Moniuszki 121, 06-200 Maków Mazowiecki bezpośrednio do instalacji: Błysk -Bis Sp. z o. o. ul. Moniuszki 108, 06-200 Maków Mazowiecki, - dostawę worków do zbiórki selektywnej w kolorach: niebieski (papier), żółty (tworzywa sztuczne), zielony (szkło) i brązowy (odpady bio). - wyposażenie nieruchomości w odpowiednie pojemniki. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ oraz wzór umowy – załącznik nr 4 do SWZ, znajdujące się w komplecie materiałów przetargowych. 4. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, polegających na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia. Przedmiot zamówienia: podobne usługi zgodne z przedmiotem zamówienia o kodach CPV określonych w tym zamówieniu. Wielkość i zakres zamówienia: do 50 % wartości zamówienia. Warunki na jakich zostanie udzielone zamówienie: zgodne z wa-runkami określonymi w SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nd