2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výroba dříví harvestorovou technologií na divizi Horní Planá (LS Arnoštov a Nová Pec) v letech 2026-2027
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí služeb souvisejících s výrobou dříví harvestorovou technologií zejména pro zpracování soustředěných i rozptýlených nahodilých těžeb a úmyslných těžeb v předpokládaném objemu až 20 000 m3 za dobu trvání smlouvy pro organizační jednotku zadavatele – divizi Horní Planá, a to lesní správu Arnoštov a Novou Pec. Zadavatel pořádá organizovanou prohlídku místa plnění, detaily včetně termínu jsou uvedeny v článku 2.6 zadávací dokumentace. Zadavatel požaduje jistotu za nabídku ve smyslu § 41 ZVZ, viz čl. 8 zadávací dokumentace. Jistota se v nabídce prokazuje sdělením údajů o provedené platbě zadavateli.
Interne Kennung: VLS-NAK-2025-624-1900
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení dle § 56 ZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dle článku 11 ZD v souladu s § 100 odst. 2 ZVZ.