2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup macierzy dyskowej na potrzeby systemu backupu Avamar
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: • przeniesienie na rzecz Zamawiającego własności macierzy dyskowej na potrzeby systemu backupu Avamar Ministerstwa Aktywów Państwowych, zwanej dalej „Sprzętem”; Zamawiający wymaga dostarczenia dedykowanej macierzy z funkcją fizycznej deduplikacji dla posiadanego systemu kopii zapasowej Avamar/DELL. • wykonanie usługi instalacji nowego Sprzętu w szafie przemysłowej; • wykonanie okablowania energetyczne oraz sieciowego Sprzętu; • instalacja najnowszej, rekomendowanej przez producenta wersji systemu operacyjnego na Sprzęcie; • przeprowadzenie instruktażu personelu Zamawiającego z obsługi dostarczonego Sprzętu i jego funkcjonalności w wymiarze nie mniej niż 1 dzień, 8 godzin na dzień, w siedzibie Zamawiającego lub zdalnie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: BA.V.260.17.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 3.4 Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 3.5 Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 3.6 Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu za wyjątkiem sytuacji określonej w art. 261 ustawy. 3.7 Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 3.8 Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówienia w częściach. Zakup i wdrożenie jest zamówieniem kompleksowym i podział zamówienia na części oraz potrzeba skoordynowania działań różnych Wykonawców i ich odpowiedzialność za realizację poszczególne części mogłyby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia . 3.10 Zamawiający nie przewiduje możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej. 3.11 Zamawiający nie dokonuje, zgodnie z art. 121 ustawy, zastrzeżenia dotyczącego obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. 3.12 Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W takim przypadku zobowiązany jest do wskazania powierzonej części (zakresu) zamówienia w oświadczeniu na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ). 9.8 Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą lub Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem typu zewnętrznego lub wewnętrznego. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny). 9.9 Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia. 9.10 Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez Wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”. 9.11 Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 9.12 Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia. 9.13 W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu (22) 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”. 9.14 Za datę przekazania oferty, oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust.1 ustawy Pzp, podmiotowych środków dowodowych, przedmiotowych środków dowodowych oraz innych informacji, oświadczeń lub dokumentów, przekazywanych w postępowaniu, przyjmuje się datę ich przekazania na Platformę e-Zamówienia. 9.15 Przy porozumiewaniu się w ramach niniejszego postępowania Wykonawcy powinni posługiwać się znakiem postępowania: BA.V.260.17.2025. 9.16 Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgody z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. poz. 2452) oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od wykonawcy (Dz. U. poz. 2415). 9.17 Zamawiający nie przewiduje sposobu komunikowania się z Wykonawcami w inny sposób niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, wskazanych w SWZ. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie, Jednolity Europejski Dokument Zamówienia potwierdzający brak podstaw wykluczenia składa każdy z tych Wykonawców. Formularz JEDZ każdego z Wykonawców winien mieć formę dokumentu elektronicznego, podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę uprawnioną do reprezentowania każdego z tych Wykonawców
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück