2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestek met betrekking tot het onderhoudscontract op Microfocus Cobol Compiler licenties
Beschreibung: HVW ontwikkelt Cobol-batches voor de verwerking van bedrijfsgegevens, die worden gecompileerd met de Cobol V 8.0-compiler: - 4 licenties voor ontwikkeling met Visual Cobol voor Eclipse voor lokaal gebruik onder Windows of Linux (serienummer 670000061867); - 8 licenties voor de Cobol-productieserver (serienummer 670000061868); - 8 licenties voor de Cobol-testserver (serienummer 670000061869). Deze overheidsopdracht heeft tot doel het huren en het onderhoud van V8.0-licenties of latere versies voor de bovengenoemde klanten en servers.
Interne Kennung: HVW/FIN/2025/16/ICT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: HVW/FIN/2025/16/ICT - 1
Interne Kennung: 1