2. Verfahren
Verfahren
Titel: Baggeren regulier 2021A - deelgebied 3 (DIG-15741)
Beschreibung: De opdracht betreft het baggeren van watergangen in zowel stedelijk alsmede landelijk gebied, verspreid over diverse polders, binnen het beheergebied van HHR. Werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: • het verrichten van voorbereidende werkzaamheden; • het inrichten van (overslag)locaties; • het verrichten van baggerwerkzaamheden; • het vervoeren en verwerken van baggerspecie; • het reinigen van duikers en onder bruggen; • het scheiden en vervoeren van (grof) afval; • het opstellen en afsluiten van contracten voor ontvangst baggerspecie; • het uitbetalen van meewerkvergoedingen; • het verrichten van bijkomende werkzaamheden van algemene aard.
Interne Kennung: DIG-15741
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252124 Schwimmbagger- und Pumparbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Deze aanbesteding heeft geen percelen
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft geen percelen Werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: • het verrichten van voorbereidende werkzaamheden; • het inrichten van (overslag)locaties; • het verrichten van baggerwerkzaamheden; • het vervoeren en verwerken van baggerspecie; • het reinigen van duikers en onder bruggen; • het scheiden en vervoeren van (grof) afval; • het opstellen en afsluiten van contracten voor ontvangst baggerspecie; • het uitbetalen van meewerkvergoedingen; • het verrichten van bijkomende werkzaamheden van algemene aard.
Interne Kennung: 1