See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów wskazanych w Załączniku Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. Szacunkowa ilość poboru energii elektrycznej w okresie objętym dostawą tj. od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. wyniesie ogółem 2 971 186 kWh, w tym w grupach taryfowych opisanych w Załączniku Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający, Związek Gmin Karkonoskich, jest wyznaczony w trybie art. 38 ust. 1, 2, 3 – p.z.p. jako Pełnomocnik upoważniony, do przeprowadzenia niniejszego postępowania w imieniu i na rzecz podmiotów – uczestników porozumienia, którzy są Nabywcami: 1) Związek Gmin Karkonoskich 2) Miasto Szklarska Poręba i jego jednostki organizacyjne, 3) Gmina Karpacz i jej jednostki organizacyjne, 4) Karkonoskie Centrum Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Ścięgnach Kostrzycy,
Interne Kennung: IP.271.79.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów wskazanych w Załączniku Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. Szacunkowa ilość poboru energii elektrycznej w okresie objętym dostawą tj. od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. wyniesie ogółem 2 971 186 kWh, w tym w grupach taryfowych opisanych w Załączniku Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający, Związek Gmin Karkonoskich, jest wyznaczony w trybie art. 38 ust. 1, 2, 3 – p.z.p. jako Pełnomocnik upoważniony, do przeprowadzenia niniejszego postępowania w imieniu i na rzecz podmiotów – uczestników porozumienia: 1) Związek Gmin Karkonoskich 2) Miasto Szklarska Poręba i jej jednostki organizacyjne, 3) Gmina Karpacz i jej jednostki organizacyjne, 4) Karkonoskie Centrum Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Ścięgnach Kostrzycy,
Menge: 2 971 186