678563-2023 - Ergebnis
Niederlande – Bürobedarf – Kantoorartikelen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoorartikelen
Beschreibung: De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: Het conform de gestelde eisen leveren van kantoorartikelen aan het Graafschap College. Kantoorartikelen wordt omschreven door het Graafschap College als ver- en gebruiksartikelen voor de kantooromgeving, ter bepaling aan het Graafschap College. Het Graafschap College heeft nu circa 15 locaties, de verwachting is dat dit aantal in de toekomst afneemt. Cartridges en printpapier zijn geen onderdeel van de opdracht. De omvang van de opdracht was in 2021 en 2022 circa € 55.000,- inclusief btw per jaar. De totale omvang van de opdracht is maximaal € 400.000,- inclusief btw. De omvang van de opdracht is zo nauwkeurig mogelijk bepaald. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het conform de gestelde eisen leveren van kantoorartikelen aan het Graafschap College. Kantoorartikelen wordt omschreven door het Graafschap College als ver- en gebruiksartikelen voor de kantooromgeving, ter bepaling aan het Graafschap College. Het Graafschap College heeft nu circa 15 locaties, de verwachting is dat dit aantal in de toekomst afneemt. Cartridges en printpapier zijn geen onderdeel van de opdracht. De omvang van de opdracht was in 2021 en 2022 circa € 55.000,- inclusief btw per jaar. De totale omvang van de opdracht is maximaal € 400.000,- inclusief btw. De omvang van de opdracht is zo nauwkeurig mogelijk bepaald. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed.
Interne Kennung: 1