2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onkruidbestrijding op verhardingen en verwijderen veegvuil
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van onkruidbeheersing en straatvegen op verhardingen binnen de gemeente Altena. De werkzaamheden bestaan in hoofdlijnen uit: • Onkruidbeheersing op verhardingen; • Veegvuilbeheersing op verhardingen; • Beheersen van natuurlijk afval op verhardingen; • Het treffen van verkeersmaatregelen. zie bestek
Interne Kennung: RB26-03 / K011793
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung, 90612000 Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onkruidbestrijding op verhardingen en verwijderen veegvuil - perceel 1 Zuid-West
Beschreibung: Dit perceel heeft betrekking op het uitvoeren van onkruidbeheersing en straatvegen op verhardingen binnen de gemeente Altena. Perceel 1 Zuid-West - Werkendam - Hank - Nieuwendijk - Sleeuwijk - Almkerk - Dussen De werkzaamheden bestaan in hoofdlijnen uit: • Onkruidbeheersing op verhardingen; • Veegvuilbeheersing op verhardingen; • Beheersen van natuurlijk afval op verhardingen; • Het treffen van verkeersmaatregelen. zie bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan één keer worden verlengd voor de duur van één jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Onkruidbestrijding op verhardingen en verwijderen veegvuil - perceel 2 Noord-Oost
Beschreibung: Dit perceel heeft betrekking op het uitvoeren van onkruidbeheersing en straatvegen op verhardingen binnen de gemeente Altena. Perceel 2 Noord-Oost: - Meeuwen - Eethen - Genderen - Babyloniënbroek - Drongelen - Wijk en Aalburg - Veen - Andel - Woudrichem - Rijswijk - Uitwijk - Giessen - Waardhuizen De werkzaamheden bestaan in hoofdlijnen uit: • Onkruidbeheersing op verhardingen; • Veegvuilbeheersing op verhardingen; • Beheersen van natuurlijk afval op verhardingen; • Het treffen van verkeersmaatregelen. zie bestek
Interne Kennung: 2