2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, montaż i uruchomienie aparatury laboratoryjnej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie aparatury laboratoryjnej do realizacji zadań Krajowego laboratorium Referencyjnego w Działach Badawczych Instytutu. Przedmiot zamówienia został podzielony na części, tj. część nr 1 - dostawa, montaż i uruchomienie zamrażarki niskotemperaturowej (1 szt.) część nr 2 - dostawa, montaż i uruchomienie aparatu do analizy metodą real-time PCR (1 szt.) część nr 3 - dostawa, montaż i uruchomienie mikroskopu laboratoryjnego z kondensorem ciemnego pola (1 szt.) część nr 4 - dostawa, montaż i uruchomienie automatycznych wyparek obrotowych (8 szt.) część nr 5 - dostawa, montaż i uruchomienie aparatu do elektroforezy kapilarnej (1 szt.) część nr 6 - dostawa, montaż i uruchomienie chromatografu gazowego połączonego z tandemowym spektrometrem mas (1 szt.) część nr 7 - dostawa, montaż i uruchomienie mineralizatora mikrofalowego do analizy metali (1 szt.) część nr 8 - dostawa, montaż i uruchomienie sekwenatora DNA Sangera (1 szt.) część nr 9 - dostawa, montaż i uruchomienie aparatu do real-time PCR typu fast (2 szt.) część nr 10 - dostawa, montaż i uruchomienie zamrażarki niskotemperaturowej (1 szt.) część nr 11 - dostawa, montaż i uruchomienie skanera do preparatów histologicznych (1 szt.) część nr 12 - dostawa, montaż i uruchomienie zatapiarki parafinowej (1 szt.) część nr 13 - dostawa, montaż i uruchomienie termocyklera z gradientem (2 szt.) część nr 14 - dostawa, montaż i uruchomienie sekwenatora wysokoprzepustowego wraz z urządzeniem do analizy oraz przechowywania danych (1 szt.) część nr 15 – Usprawnienie spektrometru mac LCMS-8050 do poziomu LCMS 8060NX – dostawa, montaż i uruchomienie zmodernizowanego urządzenia (1 szt.) część nr 16 - dostawa, montaż i uruchomienie komór laminarnych (5 szt.) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) dostawę urządzenia w zakresie określonym w Załączniku nr 10 do SWZ, pochodzącego z bieżącej produkcji, fabrycznie nowego, nieużywanego przed dniem dostarczenia (z wyłączeniem użycia niezbędnego do przeprowadzenia testu poprawnej pracy), niemodyfikowanego po wyprodukowaniu, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta zapewniających realizację uprawnień gwarancyjnych. Urządzenie musi być nieprototypowe, nieregenerowane, niebędące przedmiotem ekspozycji ani wystaw, kompletne i gotowe do użytkowania bez konieczności dokonywania dodatkowych zakupów lub przeróbek. Wszystkie elementy muszą posiadać wymagane atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie UE wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji, 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji wyposażenia, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego, 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem (o ile dotyczy), 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51430000 Installation von labortechnischen Anlagen, 79632000 Personalschulung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1
Beschreibung: część nr 1 - dostawa, montaż i uruchomienie zamrażarki niskotemperaturowej (1 szt.)
Haupteinstufung (cpv): 39711120 Tiefkühlgeräte
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2
Beschreibung: część nr 2 - dostawa, montaż i uruchomienie aparatu do analizy metodą real-time PCR (1 szt.)
Haupteinstufung (cpv): 38434540 Biomedizinische Geräte
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3
Beschreibung: część nr 3 - dostawa, montaż i uruchomienie mikroskopu laboratoryjnego z kondensorem ciemnego pola (1 szt.)
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4
Beschreibung: część nr 4 - dostawa, montaż i uruchomienie automatycznych wyparek obrotowych (8 szt.)
Menge: 8 Stück
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5
Beschreibung: część nr 5 - dostawa, montaż i uruchomienie aparatu do elektroforezy kapilarnej (1 szt.)
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6
Beschreibung: część nr 6 - dostawa, montaż i uruchomienie chromatografu gazowego połączonego z tandemowym spektrometrem mas (1 szt.)
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
Los: LOT-0007
Titel: część nr 7
Beschreibung: część nr 7 - dostawa, montaż i uruchomienie mineralizatora mikrofalowego do analizy metali (1 szt.)
Los: LOT-0008
Titel: część nr 8
Beschreibung: część nr 8 - dostawa, montaż i uruchomienie sekwenatora DNA Sangera (1 szt.)
Los: LOT-0009
Titel: część nr 9
Beschreibung: część nr 9 - dostawa, montaż i uruchomienie aparatu do real-time PCR typu fast (2 szt.)
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0010
Titel: część nr 10
Beschreibung: część nr 10 - dostawa, montaż i uruchomienie zamrażarki niskotemperaturowej (1 szt.)
Los: LOT-0011
Titel: część nr 11
Beschreibung: część nr 11 - dostawa, montaż i uruchomienie skanera do preparatów histologicznych (1 szt.)
Haupteinstufung (cpv): 38520000 Scanner
Los: LOT-0012
Titel: część nr 12
Beschreibung: część nr 12 - dostawa, montaż i uruchomienie zatapiarki parafinowej (1 szt.)
Los: LOT-0013
Titel: część nr 13
Beschreibung: część nr 13 - dostawa, montaż i uruchomienie termocyklera (2 szt.)
Los: LOT-0014
Titel: część nr 14
Beschreibung: część nr 14 - dostawa, montaż i uruchomienie sekwenatora wysokoprzepustowego wraz z urządzeniem do analizy oraz przechowywania danych (1 szt.)
Los: LOT-0015
Titel: część nr 15
Beschreibung: część nr 15 – Usprawnienie spektrometru mac LCMS-8050 do poziomu LCMS 8060NX – dostawa, montaż i uruchomienie zmodernizowanego urządzenia (1 szt.)
Los: LOT-0016
Titel: część nr 16
Beschreibung: część nr 16 - dostawa, montaż i uruchomienie komór laminarnych (5 szt.)
Menge: 5 Stück