2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa płynów infuzyjnych do Apteki Szpitalnej - 5 zadań
Beschreibung: Dostawa płynów infuzyjnych do Apteki Szpitalnej - 5 zadań, szczegółowo opisana w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: DZP-271-2-114/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE 1- PŁYNY INFUZYJNE
Beschreibung: Wg załącznika nr 3/1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 1- PŁYNY INFUZYJNE
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE 1- PŁYNY DO IRYGACJI
Beschreibung: Wg załącznika nr 3/2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 2- PŁYNY DO IRYGACJI
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE 3 - PŁYNY INFUZYJNE
Beschreibung: Wg załącznika nr 3/3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 3 -PŁYNY INFUZYJNE
Los: LOT-0004
Titel: ZADANIE 4 - PŁYNY INFUZYJNE
Beschreibung: Wg załącznika nr 3/4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 4 - PŁYNY INFUZYJNE
Los: LOT-0005
Titel: ZADANIE 5 - WYROBY MEDYCZNE
Beschreibung: Wg załącznika nr 3/5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 5 - WYROBY MEDYCZNE
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel