2. Verfahren
Verfahren
Titel: ARC-25-0058 - Vrijmaken van uitwateringen en veersteigers d.m.v. slibslepen in de Beneden-Durme – Afdeling Regio Centraal, district 1
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is door middel van slibslepen en agitatiebaggeren aanzanding in de Beneden- Durme tegen te gaan. De opdracht omvat hoofdzakelijk de volgende elementen: Slibslepen - slibslepen in de afvoergeul van de bedding tussen de brug van Waasmunster en de monding in de Zeeschelde Vrijmaken uitwateringsconstructies - het slibslepen aan de afvoergeulen van de uitwateringsconstructies - het vrijmaken van sluiskokers door woelen - het schoonspuiten van kokers en kleppen door middel van een hogedrukpomp Vrijmaken veersteigers - het slibslepen in de directe omgeving van de steigers - het vrijmaken van de steigers door woelen
Interne Kennung: ARC-25-0058
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513600 Schlammbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ARC-25-0058 - 1
Interne Kennung: 1