678630-2025 - Wettbewerb
Dänemark – Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung – Udbud vedrørende drift og videreudvikling af videncenter for energibesparelser i bygninger
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdbud vedrørende drift og videreudvikling af videncenter for energibesparelser i bygninger
BeschreibungMed dette udbud udbydes opgaven med at drive Videncenteret, herunder levere formidling og viden af høj faglig kvalitet om energibesparelser og klimavenlige løsninger i bygninger via Videncenterets kanaler til målgruppen.
Interne Kennung8013-4105
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung
5. Los
LosLOT-0000