See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy sprzętu komputerowego w podziale na pakiety, znak sprawy: AEZ/S-020/2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy sprzętu komputerowego w podziale na pakiety, na potrzeby jednostek organizacyjnych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w podziale na 4 części zamówienia zwane Pakietami od 1 do 4: Pakiet 1: Sukcesywne dostawy monitorów interaktywnych 75”, Pakiet 2: Sukcesywne dostawy monitorów interaktywnych 86”, Pakiet 3: Sukcesywne dostawy tabletów typ 1, Pakiet 4: Sukcesywne dostawy tabletów typ 2. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, stanowiących odpowiednio dla Pakietu 1-4 Załączniki nr 2.1 -2.4 do SWZ. Ilości sprzętu zostały zaś określone w Formularzach ofertowych, stanowiących odpowiednio dla Pakietu 1-4 Załączniki nr 1.1 -1.4 do SWZ. 3. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie sukcesywna realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Mając na uwadze postanowienia art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany umowy w zakresie określonym w § 9 Projektu umowy, Załącznik nr 6 do SWZ. 5. Z uwagi na charakter zamówienia (sukcesywne dostawy sprzętu, w zależności od potrzeb, w okresie 12 miesięcy) przedmiot zamówienia w części może być realizowany w ramach różnych projektów, w tym współfinansowanych ze środków Unii Europejskich.
Vorherige Bekanntmachung: 277226-2025
Interne Kennung: AEZ/S-020/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: Sukcesywne dostawy monitorów interaktywnych 75”
Beschreibung: Pakiet 1: Sukcesywne dostawy monitorów interaktywnych 75”
Interne Kennung: AEZ/S-020/2025, Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W zależności od potrzeb, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 Ustawy, polegającej na zleceniu dostaw w ramach opcjonalnego zakresu zamówienia na warunkach określonych w § 1 ust. 4 Projektu umowy, Załącznik nr 6 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Sukcesywne dostawy monitorów interaktywnych 86”
Beschreibung: Pakiet 2: Sukcesywne dostawy monitorów interaktywnych 86”
Interne Kennung: AEZ/S-020/2025, Pakiet 2
Beschreibung der Optionen: W zależności od potrzeb, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 Ustawy, polegającej na zleceniu dostaw w ramach opcjonalnego zakresu zamówienia na warunkach określonych w § 1 ust. 4 Projektu umowy, Załącznik nr 6 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3: Sukcesywne dostawy tabletów typ 1
Beschreibung: Pakiet 3: Sukcesywne dostawy tabletów typ 1
Interne Kennung: AEZ/S-020/2025, Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4: Sukcesywne dostawy tabletów typ 2
Beschreibung: Pakiet 4: Sukcesywne dostawy tabletów typ 2
Interne Kennung: AEZ/S-020/2025, Pakiet 4