2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenia casco pojazdów szynowych używanych przez POLREGIO
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest ubezpieczenie casco pojazdów szynowych będących w posiadaniu samoistnym lub zależnym Zamawiającego lub w posiadanie których Zamawiający wejdzie w okresie obowiązywania Umowy. Szczegółowy opis potrzeb Zamawiającego i cech charakterystycznych będących przedmiotem zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do Wzoru umowy stanowiącym Załącznik nr 1 do OPiW.
Vorherige Bekanntmachung: 270374-2025
Interne Kennung: PBG.240.612.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66514100 Transportversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66514130 Eisenbahnversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak