678705-2025 - Wettbewerb
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Wybór projektanta na opracowanie koncepcji projektowo-kosztorysowej budowy instalacji farmy fotowoltaicznej 20MWp oraz magazynu energii elektrycznej o mocy 50MW i czasie pracy 2 godziny (pojemność 100MWh) na terenie CPK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWybór projektanta na opracowanie koncepcji projektowo-kosztorysowej budowy instalacji farmy fotowoltaicznej 20MWp oraz magazynu energii elektrycznej o mocy 50MW i czasie pracy 2 godziny (pojemność 100MWh) na terenie CPK
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest: 1) zaprojektowanie z pełną analizą użyteczności i kosztorysem w zakresie projektu magazynu energii elektrycznej (MEE) o mocy zainstalowanej 50MW i czasie pracy 2 godziny (pojemność 100MWh), zwane dalej „Zadanie nr 1”; 2) zaprojektowanie z pełną analizą użyteczności i kosztorysem w zakresie projektu elektrowni fotowoltaicznej (EPV) o mocy 20 MWp, zwane dalej „Zadanie nr 2”. Szczegółowy zakres przedmiotu Zamówienia został zawarty w OPZ. Sposób realizacji Zamówienia został zawarty w Projekcie Umowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen, 31440000 Batterien, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 31121110 Leistungswandler
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień w ramach prawa opcji.