678749-2023 - Wettbewerb
Belgien – Webserver – PROCEDURE OUVERTE POUR LA FOURNITURE D’UNE PLATEFORME APPLICATIVE DESTINEÉ AU PILOTAGE WEB DU REGISTRE NATIONAL.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPENBARE PROCEDURE VOOR DE LEVERING VAN EEN APPLICATIEPLATFORM BEDOELD VOOR DE WEBAANSTURING VAN HET RIJKSREGISTER.
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van software met het oog op de installatie, de configuratie, de integratie en de migratie van een nieuwe informatica-architectuur voor het beheer van de webtoegang tot het centrale systeem van het Rijksregister. Deze infrastructuur functioneert op redundante wijze op de twee productiedatacenters van het Rijksregister. De opdracht omvat eveneens de vereiste opleidingen.
Interne Kennung: RRN1/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48825000 Webserver
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RRN1/2023 - 1
Interne Kennung: 1