678751-2025 - Ergebnis
Polen – Digitalkameras – Projekt, wykonanie i dostawa kamery Araucaria InfraRed Imager (AIRI) dla nowego ,5-metrowego teleskopu w Obserwatorium Cerro Murphy (OCM) w Chile
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProjekt, wykonanie i dostawa kamery Araucaria InfraRed Imager (AIRI) dla nowego ,5-metrowego teleskopu w Obserwatorium Cerro Murphy (OCM) w Chile
BeschreibungProjekt, wykonanie, dostawa i montaż kamery Araucaria InfraRed Imager (AIRI) dla nowego ,5-metrowego teleskopu w Obserwatorium Cerro Murphy (OCM) w Chile zgodnie ze specyfikacją zamieszczoną w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung585207-2025
Interne Kennung14/DAG/D/25
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38651600 Digitalkameras
5. Los
LosLOT-0001
TitelProjekt, wykonanie i dostawa kamery Araucaria InfraRed Imager (AIRI) dla nowego 2,5-metrowego teleskopu w Obserwatorium Cerro Murphy (OCM) w Chile
BeschreibungProjekt, wykonanie, dostawa i montaż kamery Araucaria InfraRed Imager (AIRI) dla nowego 2,5-metrowego teleskopu w Obserwatorium Cerro Murphy (OCM) w Chile zgodnie ze specyfikacją zamieszczoną w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia