2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Gminy Czastary
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na załadunku, odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zbieranych selektywnie i odpadów niesegregowanych (zmieszanych) pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i inne nieruchomości wykorzystywane jedynie przez część roku na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położonych na terenie gminy Czastary. 2. Zorganizowanie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). 3. Odbiór przeterminowanych leków o kodzie 20 01 32 z punktu gromadzenia mieszczącego się w Aptece Familia ul. Szkolna 6, Czastary. 4. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych podczas akcji wiosennej „Sprzątanie powiatu” i akcji jesiennej „Sprzątanie świata” przeprowadzanych ma terenie gminy Czastary oraz zebranych w wyniku imprez organizowanych przez Gminę Czastary tj. „Rozpoczęcie wakacji” i „Dni Czastar”. 5. Przeprowadzenie objazdowej zbiórki odpadów wielkogabarytowych. 6. Na czas realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia wszystkim posiadaczom nieruchomości worki i pojemniki na odpady, przystosowane do opróżniania mechanicznego o pojemnościach i właściwościach określonych w uchwale Nr XI/86/2020 Rady Gminy Czastary z dnia 26 marca 2020 r. w sprawie przyjęcia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Czastary, ogłoszonej w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego 21 kwietnia 2020r poz. 2451, zmienionej uchwałą Nr XV/112/2020 Rady Gminy Czastary z dnia 27 sierpnia 2020 r. ogłoszonej w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego 16 września 2020r poz. 5070 i uchwałą Nr XXXVI/259/2023 Rady Gminy Czastary z dnia 9 marca 2023r. ogłoszonej w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego 30 marca 2023r poz. 2724. 7. Wykonawca wyposaży najpóźniej w terminie do 3 stycznia 2024 r. Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w pojemniki do gromadzenia odpadów. 8. Zakładana ilość wytworzonych odpadów komunalnych na terenie Gminy Czastary w ramach niniejszego zamówienia wynosi łącznie ok. 1845 Mg (tj. w 2024 r. – 920 Mg, w 2025 r. – 925 Mg). 9. Zamawiający określa minimalna ilość odpadów, które będą podlegały zebraniu i zagospodarowaniu w trakcie umowy na poziomie 1700 Mg. 10. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: ITOŚ.271.10.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001