678900-2025 - Ergebnis
Polen – Feuerlöschfahrzeuge – Dostawa dwóch przewoźnych motopomp pożarniczych o wydajności minimum 9000 dm3/min na przyczepie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa dwóch przewoźnych motopomp pożarniczych o wydajności minimum 9000 dm3/min na przyczepie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch przewoźnych motopomp pożarniczych o wydajności minimum 9000 dm3/min na przyczepie. Motopompy, przyczepy oraz zamontowane na nich wyposażenie muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich, pierwszej jakości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określający wymagania minimalne postawione przez Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zawarte są w załączniku nr 1 do SWZ: „Opis przedmiotu zamówienia”, a szczegółowe warunki realizacji w załączniku nr 7 do SWZ: "wzór umowy". Podstawy wykluczenia z postępowania zostały opisane w rozdziale VIII SWZ. Oświadczenia i dokumenty, jakie zobowiązani są dostarczyć wykonawcy w celu wykazania braku podstaw wykluczenia oraz potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu zostały opisane w rozdziale IX SWZ. Warunki udziału w postępowaniu zostały opisane w rozdziale VII SWZ. Wykonawca spełni warunek udziału w postępowaniu jeżeli wykaże że w okresie ostatnich 10 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał należycie co najmniej jedną dostawę, minimum jednej pompy do wody zanieczyszczonej o wydajności min. 9000 dm3/min na kwotę nie mniejszą niż 1 000 000,00 zł.
Vorherige Bekanntmachung535732-2025
Interne KennungWL.2370.3.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPostępowanie prowadzone jest w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Zgodnie z art. 138 ust. 4 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 przedmiotowej Ustawy, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p. z. p., tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Zgodnie z art. 257 p. z. p., Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 3. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie wskazanym w § 12 wzoru umowy (załącznik nr 7 do SWZ). 4. Oświadczenia i dokumenty, jakie zobowiązani są dostarczyć wykonawcy w celu wykazania braku podstaw wykluczenia oraz potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu zostały opisane w rozdziale IX SWZ. 5. Zakup docelowo ma zostać sfinansowany ze środków w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. 6. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 7. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 3. Ofertę sporządza się w języku polskim na Formularzu oferty - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ. Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć: 1) oświadczenie w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (ESPD), o którym mowa w Rozdziale IX ust. 1 SWZ; 2) zobowiązanie innego podmiotu oraz oświadczenie w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (ESPD), o których mowa w Rozdziale X ust. 3 pkt 1 i 2 SWZ (jeżeli dotyczy); 3) dowód wniesienia wadium (w przypadku wadium złożonego w formie poręczeń lub gwarancji); 4) dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty; odpowiednie pełnomocnictwa (jeżeli dotyczy). 8. Oferta oraz pozostałe oświadczenia i dokumenty, dla których Zamawiający określił wzory w formie formularzy zamieszczonych w załącznikach do SWZ, powinny być sporządzone zgodnie z tymi wzorami. 9. W przypadku gdy oferta nie została podpisana przez osobę uprawnioną do reprezentacji Wykonawcy określoną w odpowiednim rejestrze lub innym dokumencie właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy, do oferty należy dołączyć dokument pełnomocnictwa, złożony w postaci elektronicznej, opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub elektronicznej kopii, poświadczonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez notariusza. 10. Ofertę, w tym Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (ESPD), sporządza się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). 11. W celu złożenia oferty należy zarejestrować (zalogować) się na Platformie https://kwpsp_opole.eb2b.com.pl oraz postępując zgodnie z instrukcją lub filmem instruktażowym umieścić ofertę w systemie.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223300 Anhänger, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001
Menge2 Stück