678905-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Salzstreufahrzeuge – Reinigingsbedrijf Midden Nederland - Europees openbare aanbesteding Gladheidsbestrijdingsmaterieel
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigingsbedrijf Midden Nederland - Europees openbare aanbesteding Gladheidsbestrijdingsmaterieel
Beschreibung: De Aanbestedende dienst van deze opdracht is Reinigingsbedrijf Midden Nederland (hierna: RMN). RMN verzorgt de inkoop voor het onderhouden en repareren van het gladheidbestrijdingsmaterieel (Onder onderhoud wordt tevens verstaan; het los leveren van onderdelen aan de opdrachtgever welke door de eigen technische dienst van de opdrachtgever bij reparatie- en onderhoudswerkzaamheden toegepast zullen worden). Deze aanbesteding vindt plaats op basis van de geldende Aanbestedingswet 2012 (Aw 2012). De aanbesteding bestaat uit één perceel. Dit perceel bevat de onderstaande onderdelen: • Onderdeel a: Levering van opzetstrooiers 0,8 m3 • Onderdeel b: Levering opzetstrooiers 5 m3Algemene onderhoudsdiensten • Onderdeel c: Levering van aanhangwagenstrooiers 0,8 m3 • Onderdeel d: Levering van sneeuwploegen • Onderdeel e: Levering van sneeuwborstels -
Interne Kennung: IBMN-2023-RMN-SS-006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144420 Salzstreufahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113910 Material für den Straßenwinterdienst
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1