2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitalizace archivu odboru výstavby Statutárního města Kladna
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a implementace HW pro digitalizační linku, instalace, implementace a integrace dodaného HW a SW komponent do prostředí zadavatele, školení administrátorů zadavatele a poskytování technické podpory dodaných komponent a služby správy řešení softwarově definovaného datového úložiště. Předmětem plnění veřejné zakázky je současně dodávka a implementace Řešení pro digitalizaci archivu, které ochrání elektronickou dokumentaci před nevhodným zásahem obsluhy (či před dalšími negativními riziky) a zároveň umožní před exportem dat do spisové služby jejich kontrolu a prezentaci. V rámci tohoto plnění bude pořízen hlavní informační systém s pracovním názvem eWARDEN, který bude sloužit pro kompletní přehled nad přípravou, zpracováním a indexací řešených dokumentů, jejich následnou kontrolou a zveřejněním jednotlivým referentům a oprávněným osobám. Dále budou pořízena data na zajištění digitalizace dokumentů.
Interne Kennung: 158/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nákup HW pro digitalizační linku
Beschreibung: Předmětem plnění v Části 1 veřejné zakázky je dodávka a implementace HW pro digitalizační linku. Pro provozování v řádu minimálně pěti let je třeba pořídit zařízení, které zajistí stabilní pracovní výsledky bez rizika opakovaného nákupu HW. Zařízení musí být dostatečně rychlé a s dostatečnou kapacitou, aby zvládlo pravidelný přísun připravované dokumentace. Součástí plnění je také instalace, implementace a integrace dodaného HW a SW komponent do prostředí zadavatele, školení administrátorů zadavatele a poskytování technické podpory dodaných komponent a služby správy řešení softwarově definovaného datového úložiště. Nová technologická infrastruktura pro aplikace bude umístěna do existujících datových center zadavatele, ve kterých bude zajištěné potřebné DC zázemí a podmínky (napájení, chlazení, konektivita, fyzická bezpečnost apod.).
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0002
Titel: Řešení pro digitalizaci archivu
Beschreibung: Předmětem plnění v Části 2 veřejné zakázky je dodávka a implementace Řešení pro digitalizaci archivu. Toto řešení ochrání elektronickou dokumentaci před nevhodným zásahem obsluhy (či před dalšími negativními riziky) a zároveň umožní před exportem dat do spisové služby jejich kontrolu a prezentaci. V rámci plnění bude pořízen hlavní informační systém s pracovním názvem eWARDEN, který bude sloužit pro kompletní přehled nad přípravou, zpracováním a indexací řešených dokumentů, jejich následnou kontrolou a zveřejněním jednotlivým referentům a oprávněným osobám. Součástí nově pořizovaného IS eWARDEN budou 1 primární a 1 sekundární aplikace. Tyto aplikace zajistí kompaktnost celého systému a zajistí digitalizaci archivu odboru výstavby Statutárního města Kladna. Také budou pořízena data na zajištění digitalizace dokumentů.
Interne Kennung: 2