See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i sprzedaż ciepła do budynków Urzędu Miejskiego w Jaworznie w okresie od 1.01.2026r. do 31.12.2028r.
Beschreibung: Dostawa i sprzedaż ciepła do budynków Urzędu Miejskiego w Jaworznie w okresie od 1.01.2026r. do 31.12.2028r.
Interne Kennung: ZPU.271.1.47.2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001