See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: Dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1. załącznik nr 1 – formularz oferty 2. załącznik nr 2 – asortymentowo-cenowy, 3. załącznik nr 3 – projekt umowy.
Interne Kennung: 40/PN/2025/ZS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie numer 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacji zamówienia - załączniki numer 1, 2, 3, do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie numer 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji na poniżej przedstawionych zasadach: a) Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. usta-wy PZP, poprzez zwiększenie (w stosunku do wartości określonych w załączniku 2 do SWZ) w okre-sie obowiązywania umowy (z zastrzeżeniem możliwości przedłużenia terminu realizacji umowy o 3 miesiące) szacunkowych ilości asortymentu, jednakże niepowodującego wzrostu wartości umowy więcej niż o 40% w stosunku do wartości określonej w umowie, w przypadku zwiększenia bieżących potrzeb Zamawiającego, nie modyfikujących ogólnego charakteru umowy. Podana graniczna wiel-kość opcji (40%) odnosi się do poszczególnych pozycji asortymentowych, jakie Zamawiający zamie-rza zrealizować, w ten sposób, aby każdy z produktów określonych w formularzu asortymentowo-cenowym mógł zostać zamówiony w ilości maksymalnie o 40% większej niż pierwotnie zakładano. b) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku: • zmiany ilości leczonych pacjentów, • zmiany świadczeń udzielanych przez Zamawiającego, • zmiany zapotrzebowania na dany asortyment • zmiany kontraktu z NFZ. c) Wartość zamówienia opcjonalnego będzie odnoszona każdorazowo do wartości umowy na dzień za-warcia umowy, niezależnie od zmian aktualizacji tej wartości w toku obowiązywania umowy. W wy-niku zastosowania prawa opcji ceny jednostkowe netto dostarczanego asortymentu nie ulegną zmia-nie, a zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same i jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. d) Zamawiający może z opisanego powyżej prawa opcji skorzystać w całości lub w części. e) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do do-chodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. f) Chęć skorzystania z prawa opcji nie będzie wymagać zawarcia aneksu do umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowanie do Wykonawcy oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji w formie pisem-nej. g) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzyma-niu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać, zawierającego liczbę x (nazwa asortymentu) w ramach przedmiotowego uprawnienia Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie numer 2
Interne Kennung: Zadanie numer 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie numer 3
Interne Kennung: Zadanie numer 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie numer 4
Interne Kennung: Zadanie numer 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie numer 5
Interne Kennung: Zadanie numer 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie numer 6
Interne Kennung: Zadanie numer 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie numer 7
Interne Kennung: Zadanie numer 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie numer 8
Interne Kennung: Zadanie numer 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie numer 9
Interne Kennung: Zadanie numer 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie numer 10
Interne Kennung: Zadanie numer 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie numer 11
Interne Kennung: Zadanie numer 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie numer 12
Interne Kennung: Zadanie numer 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie numer 13
Interne Kennung: Zadanie numer 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie numer 14
Interne Kennung: Zadanie numer 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie numer 15
Interne Kennung: Zadanie numer 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie numer 16
Interne Kennung: Zadanie numer 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie numer 17
Interne Kennung: Zadanie numer 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie numer 18
Interne Kennung: Zadanie numer 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie numer 19
Interne Kennung: Zadanie numer 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie numer 20
Interne Kennung: Zadanie numer 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie numer 21
Interne Kennung: Zadanie numer 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie numer 22
Interne Kennung: Zadanie numer 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie numer 23
Interne Kennung: Zadanie numer 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie numer 24
Interne Kennung: Zadanie numer 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie numer 25
Interne Kennung: Zadanie numer 25