678995-2023 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – Utrzymanie czystości i porządku terenów będących we władaniu m.st. Warszawy znajdujących się na terenie Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy: Część II - zimowe utrzymanie ulic, chodników, ścieżek rowerowych i parkingów w latach 2024 - 2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości i porządku terenów będących we władaniu m.st. Warszawy znajdujących się na terenie Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy: Część II - zimowe utrzymanie ulic, chodników, ścieżek rowerowych i parkingów w latach 2024 - 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości i porządku terenów będących we władaniu m.st. Warszawy znajdujących się na terenie Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy - Część II – zimowe utrzymanie ulic, chodników, ścieżek rowerowych i parkingów w latach 2024 – 2025. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. Zamówienie należy wykonać zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia i wzorem umowy. Do zakresu zamówienia należy świadczenie usług polegających na zapobieganiu śliskości i gołoledzi, odśnieżaniu oraz oczyszczaniu po zakończeniu zimowego sezonu ulic, chodników, ścieżek rowerowych i parkingów, będących w Zarządzie Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy. Termin wykonywania zamówienia: 16 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Obowiązki Wykonawcy, standardy wykonania pracy, szczegółowe wytyczne w zakresie wykonania przedmiotu zamówienia opisane w SWZ. Całkowita wartość zamówienia 2 377 226,96 zł netto, w tym wartość zamówienia podstawowego 1 584 817,97 zł netto i wartość zamówienia powtórzonego, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy 792 408,99 zł netto. Zgodnie z art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy Prawo Zamówień Publicznych Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług w zakresie utrzymania zimowego, o wartości do 50 % wysokości zamówienia podstawowego tj. do kwoty 792 408,99 zł netto. Zamawiający udzieli tego zamówienia w przypadku posiadania środków finansowych w ramach zadań z zakresu opisanego w postanowieniach SWZ. Zamówienie będzie realizowane na zasadach i warunkach określonych we wzorze umowy podstawowej z wyłączeniem §13 i 14 wzoru umowy. Zamówienie będzie obejmowało prace polegające m.in. na: zimowym utrzymaniu, w tym zapobieganiu śliskości i gołoledzi, odśnieżaniu oraz porządkowaniu po sezonie zimowym, dróg, parkingów i ciągów pieszo-jezdnych będących w Zarządzie Dzielnicy Wilanów m. st. Warszawy. Pozostałe informacje podane w SWZ
Interne Kennung: 49/WOŚ/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości i porządku terenów będących we władaniu m.st. Warszawy znajdujących się na terenie Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy - Część II – zimowe utrzymanie ulic, chodników, ścieżek rowerowych i parkingów w latach 2024 – 2025. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. Zamówienie należy wykonać zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia i wzorem umowy. Do zakresu zamówienia należy świadczenie usług polegających na zapobieganiu śliskości i gołoledzi, odśnieżaniu oraz oczyszczaniu po zakończeniu zimowego sezonu ulic, chodników, ścieżek rowerowych i parkingów, będących w Zarządzie Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy. Pozostałe informacje w SWZ. Informacja o powtórzeniu zamówień Całkowita wartość zamówienia 2 377 226,96 zł netto, w tym wartość zamówienia podstawowego 1 584 817,97 zł netto i wartość zamówienia powtórzonego, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy 792 408,99 zł netto. Zgodnie z art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy Prawo Zamówień Publicznych Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług w zakresie utrzymania zimowego, o wartości do 50 % wysokości zamówienia podstawowego tj. do kwoty 792 408,99 zł netto. Zamawiający udzieli tego zamówienia w przypadku posiadania środków finansowych w ramach zadań z zakresu opisanego w postanowieniach SWZ. Zamówienie będzie realizowane na zasadach i warunkach określonych we wzorze umowy podstawowej z wyłączeniem §13 i 14 wzoru umowy. Zamówienie będzie obejmowało prace polegające m.in. na: zimowym utrzymaniu, w tym zapobieganiu śliskości i gołoledzi, odśnieżaniu oraz porządkowaniu po sezonie zimowym, dróg, parkingów i ciągów pieszo-jezdnych będących w Zarządzie Dzielnicy Wilanów m. st. Warszawy. Prace wykonywane będą na terenach pozostających we władaniu m.st. Warszawy. Czas reakcji w zamówieniu powinien być tożsamy jak w zamówieniu podstawowym. Wykonawca zostanie zobowiązany do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5%. Wykonawca zobowiązany będzie, aby pracownicy obsługujący pługo-solarki oraz zamiatarki, łącznie z pracownikami na zastępstwo, byli zatrudnieni przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy lub właściwych przepisów państwa członkowskiego Unii Europejskiej, lub Europejskiego Obszaru Gospodarczego, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania. Posiadania przez cały okres obowiązywania umowy, umowy ubezpieczeniowej odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej. W przypadku zawarcia umowy w ramach zamówienia - zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo Zamówień Publicznych - Wykonawca zapłaci Zamawiającemu kary umowne w przypadkach i wysokościach określonych w zamówieniu podstawowym. Ponadto Zamawiający udzieli zamówienia z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy, jeżeli ceny jednostkowe poszczególnych usług wskazanych w formularzu cenowym, obowiązujących na dzień podjęcia negocjacji, będą maksymalnie o 20% wyższe od cen jednostkowych wskazanych w ofercie zamówienia podstawowego. Przy czym wzrost cen jednostkowych może wynikać wyłącznie z okoliczności wskazanych w §13 i 14 wzoru umowy podstawowej.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90914000 Parkplatzreinigung