679029-2025 - Wettbewerb
Polen – Berufsausbildung – Przeprowadzenie szkoleń zawodowych dla uczniów w ramach projektu pn. „Kształtowanie Zawodowych Umiejętności: Rudzki Model Edukacji”– część 3
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzeprowadzenie szkoleń zawodowych dla uczniów w ramach projektu pn. „Kształtowanie Zawodowych Umiejętności: Rudzki Model Edukacji”– część 3
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkoleń zawodowych dla uczniów w ramach projektu pn. „Kształtowanie Zawodowych Umiejętności: Rudzki Model Edukacji”– część 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungAP.271.79.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelKurs z programu Vectorworks Landmark
BeschreibungTytuł szkolenia: Kurs z programu Vectorworks Landmark Liczba godzin szkoleniowych (60 min): 40 godzin x 5 osób Minimalny zakres tematyczny szkolenia: • inwentaryzacja roślinności istniejącej, • projektowanie nawierzchni • dobór i zarządzanie symbolami roślinności projektowanej, • tworzenie raportów, • tworzenie zestawień projektowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungAP.271.79.2025 cz. 1
LosLOT-0002
TitelKurs SketchUp & V-Ray
BeschreibungTytuł szkolenia: Kurs SketchUp& V-Ray Liczba godzin szkoleniowych (60 min): 32 godziny x 4 osoby Minimalny zakres tematyczny szkolenia: • Interfejs programu, • modelowanie 3D, • wizualizacja architektoniczna, • tworzenie materiałów i oświetlenia, • postprodukcja. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungAP.271.79.2025 cz. 2
LosLOT-0003
TitelKurs EWMAPA – podstawowa obsługa programu
BeschreibungTytuł szkolenia: Kurs EWMAPA – podstawowa obsługa programu Liczba godzin szkoleniowych (60 min): 16 godzin x 4 osoby Minimalny zakres tematyczny szkolenia: • Omówienie grup danych w EWMAPIE, • Interfejs programu, • Konfiguracja baz danych, • Konfiguracja programu, • Funkcja eksploratora, • Aktywność warstw i nanoszenie elementów na mapę, • Baza operatów, • Podstawowe funkcje menu aktywności, • Edycja istniejących danych, • Sprawdzanie informacji o elementach na mapie, • Edycja baz danych, • Automatyzacja procesu obiektowania, • Wprowadzenie zmian w bazie EGiB, • Analiza obiektów i poprawność utworzenia bazy danych, • Afiniczne i precyzyjne wpasowanie rastra, • Pomiary i wydruk składany Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungAP.271.79.2025 cz. 3
LosLOT-0004
TitelFotografia analogowa
BeschreibungTytuł szkolenia: Kurs Fotografia analogowa Liczba godzin szkoleniowych (60 min): 16 godzin x 10 osób Minimalny zakres tematyczny szkolenia: • Rys historyczny, • Specyfika fotografii analogowej w stosunku do fotografii cyfrowej, • Sprzęt i akcesoria, • Podstawowe informacje na temat materiałów (filmy, odczynniki, papier), • Zasady pracy w ciemni, • Mechanizmy analogowe, • Wywoływanie negatywów i zdjęć, • Rodzaje chemii oraz efekty i możliwości, • Mierzenie światła i parametry ekspozycji, • Skalowanie zdjęć i przygotowanie ich do publikacji za pomocą nowoczesnych narzędzi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungAP.271.79.2025 cz. 4
LosLOT-0005
TitelFotografia produktowa – warsztaty profesjonalnej fotografii
BeschreibungTytuł szkolenia: Kurs Fotografia produktowa – warsztaty profesjonalnej fotografii Liczba godzin szkoleniowych (60 min): 16 godzin x 15 osób Minimalny zakres tematyczny szkolenia: • edycja i obróbka fotografii produktowej, • tworzenie grafiki, • tworzenie Infografiki, • tworzenie testów / arkuszy, • tworzenie logo, plakatów, kartek, ulotek, zaproszeń, menu, • tworzenie projektów grafik dzięki AI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungAP.271.79.2025 cz. 5
LosLOT-0006
TitelKurs Gimp 2.10.
BeschreibungTytuł szkolenia: kurs Gimp 2.10 - praktyczne projekty Liczba godzin szkoleniowych (60 min): 16 godzin x 10 osób Minimalny zakres tematyczny szkolenia: • Gimp 2.10 – wprowadzenie do programu, • Interfejs programu, • Edycja elementów, • Praca z edycją zdjęć, • Korekta fotografii, • Portrety, • Obiekty, • Efektowne napisy, • Efekty fotograficzne, • Praca z warstwami, maskami, obiektami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungAP.271.79.2025 cz. 6
LosLOT-0007
TitelKurs Blender od podstaw – modelowanie 3D
BeschreibungTytuł szkolenia: Kurs Blender od podstaw - modelowanie 3D Liczba godzin szkoleniowych (60 min): 16 godzin x 10 osób Minimalny zakres tematyczny szkolenia: • Wprowadzenie do programu Blender 3D, • Interfejs, • Podstawy modelowania, • Modyfikator SUBDIVISION, BEVEL, • Kolekcje (grupy), duplikacje, instancje, import obiektów zewnętrznych, • Zagadnienia: snapping; transform orientation, transform pivot point, proportional editing obiect, • Oświetlenie, • Podstawy tworzenia materiałów, • Kamera, • Rendering, • Tworzenie modeli zaawansowanych, • Modyfikatory: Array, Boolean, Miror, Screw, Solidyfy, Displace, Weld, Wireframes, • Silniki renderujące w Blender 3D, • Praca ze światłem i kamerą, • Podstawy animacji w Blender 3D, • Rendering Animacji, • Wtyczki do Blender 3D. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungAP.271.79.2025 cz. 7
LosLOT-0008
TitelKurs baristy
BeschreibungTytuł szkolenia: Kurs baristy Liczba godzin szkoleniowych (60 min): 16 godzin x 15 osób Minimalny zakres tematyczny szkolenia: • historia i rodzaje kaw, • techniki parzenia, • spienianie mleka, • tworzenie latte art., • profesjonalna obsługa klienta. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungAP.271.79.2025 cz. 8
LosLOT-0009
TitelKurs barmana II stopnia
BeschreibungTytuł szkolenia: Kurs barmana II St. Liczba godzin szkoleniowych (60 min): 24 godziny x 15 osób Minimalny zakres tematyczny szkolenia: • sylwetka barmana, • praca barmana, • style barmańskie, • wyposażenie baru, • klasyfikacja napojów alkoholowych, • przyrządzanie koktajli, • przyrządzanie shotów, • rodzaje i formy podawania drinków, • wina produkcja, wady, rodzaje, metody podawania, • psychologia sprzedaży, • zarządzanie barem, • zezwolenia, • projektowanie kart alkoholi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungAP.271.79.2025 cz. 9
LosLOT-0010
TitelKurs cukierniczy
BeschreibungTytuł szkolenia: Kurs cukierniczy Liczba godzin szkoleniowych (60 min): 40 godzin x 5 osób Minimalny zakres tematyczny szkolenia: • Wyposażenie i organizacja stanowiska pracy, • Narzędzia, maszyny, • Surowce i materiały pomocnicze stosowane w cukiernictwie, • Ciasta kruche, • Ciasta ucierane, • Ciasta biszkoptowe, • Kremy, pianki, musy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungAP.271.79.2025 cz. 10