2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozšíření kapacit datového centra IT4Innovations
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rozšíření kapacit datového centra spočívající zejména v instalacích zdrojů chladu, posílení a úpravě stávajícího systému elektroinstalace, realizaci stavebních prací a souvisejících dodávek a služeb.
Vorherige Bekanntmachung: 335436-2025
Interne Kennung: 9600/2025/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42510000 Wärmeaustauscher, Klimaanlagen und Kältemaschinen sowie Filtriergeräte, 42513200 Kühlvorrichtungen, 42123300 Kompressoren für Kältemaschinen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45453100 Sanierungsarbeiten, 45261910 Dachreparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45261910 Dachreparatur, 45453100 Sanierungsarbeiten, 42510000 Wärmeaustauscher, Klimaanlagen und Kältemaschinen sowie Filtriergeräte, 42513200 Kühlvorrichtungen, 42123300 Kompressoren für Kältemaschinen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu harmonogramu plnění v rozsahu posunu termínů vyplývajících z harmonogramu plnění, a to tak, že ke každému jednotlivému termínu a/nebo termínu, který dosud nebyl naplněn, budou připočteny 3 měsíce pro jejich splnění. Zadavatel tuto vyhrazenou změnu spojuje s případem, že takováto změna bude zadavateli umožněna poskytovatelem podpory souvisejícího dotačního projektu. Pozn.: Zadavatel v současné době musí harmonogram plnění přizpůsobit době trvání souvisejícího dotačního projektu, která je omezena datem 31. 12. 2026 nastavení harmonogramu plnění proto reflektuje toto datum ukončení projektu a agendu, která je s ukončením projektu spojena. Ačkoli bude zadavatel usilovat o prodloužení projektu, nelze tuto možnost aktuálně zohlednit při nastavení harmonogramu plnění.