679076-2025 - Ergebnis
Tschechien – Beratung im Bauwesen – Rámcová dohoda o poskytování poradenských služeb při aplikaci metodických dokumentů ČAS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda o poskytování poradenských služeb při aplikaci metodických dokumentů ČAS
BeschreibungÚčelem Veřejné zakázky je uzavřít rámcovou dohodu ve smyslu § 132 odst. 3 písm. a) ZZVZ na dobu čtyř let, na jejímž základě bude plněn předmět Veřejné zakázky. Jednotliví dodavatelé na Rámcové dohodě budou poskytovat prostřednictvím Zadavatele poradenství vybraným zadavatelům z řad veřejného sektoru. Dílčí veřejné zakázky z Rámcové dohody budou zadávány na základě minitendrů. Rámcová dohoda bude uzavřena mezi Zadavatelem a minimálně pěti (5) dodavateli. Nebude-li Zadavatel schopen vybrat minimální počet dodavatelů uvedený v předchozí větě, může Zadavatel uzavřít Rámcovou dohodu s nižším počtem dodavatelů, kteří splní zadávací podmínky Veřejné zakázky, minimálně však vždy se třetími (3) dodavateli. Hlavním předmětem Veřejné zakázky je ve smyslu § 15 ZZVZ poskytování služeb. Tyto služby budou spočívat zejména v organizačním, technické a administrativním poradenství při pokročilé aplikaci metodických dokumentů ČAS, a to v souvislosti s Building Information Management („BIM“). Poskytování služeb na základě Rámcové dohody, resp. Dílčích veřejných zakázek, má vést k tomu, aby zadavatelé z řad veřejného sektoru ve svých organizacích účinně zavedli a používali metodu BIM. Služby budou poskytovány ve dvou úrovních, a to (i) konzultantské, a dále (ii) administrativní. Zadavatel dále sděluje, že k okamžiku zahájení Veřejné zakázky konkrétní investiční projekty, jichž se budou oba druhy poradenství týkat, nezná. Bude je schvalovat až na základě žádostí zadavatelů z řad veřejného sektoru. Více informací viz ZD.
Interne KennungRámcová dohoda o poskytování poradenských služeb při aplikaci metodických dokumentů ČAS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71530000 Beratung im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001