679118-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit – Świadczenie usług outsourcingu pracowniczego dla Dolnośląskiego Centrum Sportu w Jakuszycach - zadania.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług outsourcingu pracowniczego dla Dolnośląskiego Centrum Sportu w Jakuszycach - zadania.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług outsourcingu pracowniczego dla Dolnośląskiego Centrum Sportu w Jakuszycach – zadania: zadanie nr 1 – w zakresie pracowników sprzątających i obsługi obiektu; zadanie nr 2 – w zakresie kelner / barman / kasjer, pomoc kuchenna, wykwalifikowanej pomocy kuchennej / pracownika bufetu, pracownika zmywakowego.
Interne Kennung: ZP/PN/49/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nd
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług outsourcingu pracowniczego dla Dolnośląskiego Centrum Sportu w Jakuszycach – zadania: zadanie nr 1 – w zakresie pracowników sprzątających i obsługi obiektu; zadanie nr 2 – w zakresie kelner / barman / kasjer, pomoc kuchenna, wykwalifikowanej pomocy kuchennej /
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ z podziałem na zadanie nr 1 i 2.