2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kampaň – Popularizace změn ve školách v souvislosti s rozvojem digitalizace
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytování služeb spojených s vytvořením komunikační strategie a zajištěním plánování, realizace, dohledu a vyhodnocování marketingové, mediální a PR kampaně směřující ke komunikační podpoře projektu NPO-3.1 DIGI (ev. č.: MŠMT-29767/2021-11) ze strany dodavatele. Předmětem veřejné zakázky je zpracování komunikační strategie kampaně a realizace komunikační kampaně dle navržené strategie vč. dohledu a vyhodnocení kampaně k revizím školních vzdělávacích programů v souvislosti s digitalizací společnosti. Realizace kampaně (nákup médií a mediálního prostoru) bude prováděna přes dynamický nákupní systém, úkolem dodavatele bude vytváření specifikace služeb, které zadavatel hodlá zadávat prostřednictvím dynamického nákupního systému. Plnění veřejné zakázky je rozdělené do dvou fází: Fáze 1: Vytvoření komunikační strategie kampaně Fáze 2: Realizace, dohled a vyhodnocování kampaně na základě vytvořené komunikační strategie kampaně Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 1 „Dohoda o provedení díla a poskytování služeb“ této zadávací dokumentace. Dohoda o provedení díla a poskytování služeb bude uzavřena s jedním dodavatelem.
Interne Kennung: NPICR-457/2024/11-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0001