See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług telekomunikacyjnych dla Straży Miejskiej m.st. Warszawy w latach 2026-2028 - usługa SIP TRUNK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telekomunikacyjnych dla Straży Miejskiej m.st. Warszawy, polegających na świadczeniu usługi SIP-TRUNK w zakresie stacjonarnej teletransmisji danych, dla zapewnienia prawidłowego działania systemu Zintegrowanej Platformy Wymiany Danych.
Interne Kennung: SM.WZP.251.47.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001