See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ OBIEKTACH POWIATU ŚWIDNICKIEGO W ŚWIDNIKU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót elektrycznych przewidzianych do wykonania budowy instalacji fotowoltaicznych on-grid , zlokalizowanych na dachach budynków i na gruncie, na obiektach Powiatu Świdnickiego w Świdniku: Zamówienia obejmuje: dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej na potrzeby jednostek Powiatu Świdnickiego w Świdniku w ramach realizacji inwestycji pn. Montaż instalacji fotowoltaicznej obiektach Powiatu Świdnickiego w Świdniku. zakres ilościowy i wymagania ogólne zawarte są w dokumentacji załączonej do SWZ. W ramach prac budowlanych przewiduje się wykonanie następujących robót elektrycznych: - montaż rozdzielnic, - układanie przewodów i kabli elektrycznych, - montaż osprzętu , - instalacja połączeń wyrównawczych, - instalacje konstrukcji nośnej dla modułów fotowoltaicznych, - montażu modułów fotowoltaicznych, - instalacji zasilania modułów fotowoltaicznych, - środków dodatkowej ochrony od porażeń, - wszelkie inne nie wymienione wyżej roboty elektryczne jakie występują przy realizacji umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące dokumenty: a) Projekt techniczny dla poszczególnych zadań b) Szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, c) Przedmiar robót.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej on-grid na budynkach Zespołu Szkół w Piaskach, w tym : - Montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej on- grid na potrzeby Zespołu Szkół w Piaskach z lokalizacją w Piaskach - Montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej on- grid na potrzeby Zespołu Szkół w Piaskach z lokalizacją w Trawnikach (budynek szkoły) - Montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej on- grid
Beschreibung: 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące dokumenty: a) Projekt techniczny dla poszczególnych zadań b) Szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, c) Przedmiar robót.
Interne Kennung: ZADANIE 1
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 2: Montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej on- grid na gruncie na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Krzesimowie.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące dokumenty: a) Projekt techniczny dla poszczególnych zadań b) Szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, c) Przedmiar robót.
Interne Kennung: ZADANIE 2
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 3: Montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej on-grid na budynkach Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku, w tym na budynku szkoły, warsztatu A oraz warsztatu C.
Interne Kennung: ZADANIE 3
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 4: Montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej on-grid na budynkach szkolnych zlokalizowanych na ulicy Okulickiego 13 w Świdniku, w tym: - Montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej on- grid na potrzeby Zespołu Szkół nr 1 im. C. K. Norwida w Świdniku (pracownia gastronomiczna);
Interne Kennung: ZADANIE 4
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 5: Montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej on-grid na budynkach szkolnych zlokalizowanych na ulicy Okulickiego 13 w Świdniku, w tym: - Montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej on- grid na potrzeby I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Świdniku (budynek szkoły); - Montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej on- grid na potrzeby I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Bron
Interne Kennung: ZADANIE 5