2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż urządzeń dydaktycznych stanowiących wyposażenie sal BCU w Pszowie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń dydaktycznych stanowiących wyposażenie sal BCU w Pszowie, o parametrach technicznych i funkcjonalnych podanych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym odpowiednio załącznik nr 1a dla części 1 oraz załącznik nr 1b dla części 2 do Działu II SWZ. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Oferta może zostać złożona przez jednego wykonawcę na dowolną ilość części zamówienia. Każda z części będzie oceniana odrębnie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wyposażenia - część 1.
Beschreibung: Zakres zamówienia w części 1: 1) Stanowisko pracy – stół montażowy – 6 szt., 2) Stół monterski z regulacją wysokości z centralnym oświetleniem, półkami i szufladami – 10 szt., 3) Stanowisko edukacyjne z wielomarkowym urządzeniem diagnostycznym – 11 szt., 4) Stanowisko edukacyjne z zestawem do kalibracji kamer i radarów w samochodach osobowych i dostawczych - 1 szt., 5) Stanowisko edukacyjne z mobilną stacją dokującą i ładującą - 1 szt., 6) Stanowisko edukacyjne z analizatorem spalin – 1 szt., 7) Stanowisko edukacyjne z dymomierzem – 1 szt., 8) Stanowisko edukacyjne z Testerem diagnostycznym EOBD z procedurą i certyfikatem na SKP – 1 szt., 9) Stanowisko edukacyjne do pomiaru cząstek stałych – 1 szt., 10) Stanowisko edukacyjne do laserowego pomiaru zużycia tarcz hamulcowych i wysokości bieżnika – 2 szt. 11) Stanowisko edukacyjne oscyloskop i generator sygnałów – 11 szt. 12) Stół laboratoryjny nauczycielski – 1 szt., 13) Kompresor śrubowy – 1 szt., 14) Szafa metalowa z zamknięciem na klucz do większych obciążeń z montażem – 4 szt. 15) Podnośnik nożycowy hydrauliczny do diagnostyki zawieszenia, pomiaru geometrii kół wraz z dodatkowym podnośnikiem podprogowym, oświetleniem, galwanizacją i akcesoriami – 1 szt., 16) Podnośnik nożycowy hydrauliczny do geometrii. Podnośnik nożycowy hydrauliczny podprogowy z galwanizacją i akcesoriami – 1 szt., 17) Stanowisko edukacyjne: Szynowy wyciąg spalin – 1 szt., 18) Stanowisko edukacyjne: Osprzęt do szynowego wyciągu spalin – 1 szt., 19) Stanowisko edukacyjne: Mikrometry analogowe zestaw – 10 szt., 20) Suwmiarka analogowa noniuszowa – 11 szt., 21) Stanowisko edukacyjne: zestaw ściągaczy do tulei i wahaczy – 10 szt., 22) Stanowisko edukacyjne: ściągacz do Mcphersoona 2,9 t – 2 szt., 23) Stanowisko edukacyjne: Ekstraktory zewnętrzne i wewnętrzne kpl ściągacz nr 1 – 3 szt., 24) Stanowisko edukacyjne: Ekstraktory zewnętrzne i wewnętrzne kpl. ściągacz nr 2 – 10 szt., 25) Stanowisko edukacyjne: Szczelinomierz – 10 szt., 26) Stanowisko edukacyjne: Uniwersalny zestaw narzędzi do odciągania zacisków hamulców tarczowych – 2 szt., 27) Stanowisko edukacyjne: Średnicówka dwupunktowa zegarowa – 10 szt., 28) Stanowisko edukacyjne: Przewód pneumatyczny zbrojony na zwijaku korbowym – 4 szt., 29) Stanowisko edukacyjne: Przewód pneumatyczny uzbrojony 12x8; dł. 15m – 10 szt., 30) Stanowisko edukacyjne: Szybkozłączki pneumatyczne – 5 szt., 31) Stanowisko edukacyjne: Automatyczna Wyważarka do kół – 1 szt., 32) Stanowisko edukacyjne: Montażownica do kół automatyczna – 1 szt., 33) Stanowisko edukacyjne: Piaskowanie Kabinowe z odciągiem – 1 szt., 34) Stanowisko edukacyjne: Prasa hydrauliczno- pneumatyczna 30 T – 1 szt., 35) Stanowisko edukacyjne: Żuraw dźwig warsztatowy – 1 szt., 36) Stanowisko edukacyjne: Podnośnik samochodowy hydrauliczny żaba 3,5 ton niska – 2 szt., 37) Stanowisko edukacyjne: Podnośnik samochodowy hydrauliczny żaba 3,5 ton – 6 szt., 38) Stanowisko edukacyjne: Podpora osiowa podstawka KOBYŁKA 5T – 4 szt., 39) Stanowisko edukacyjne: Kobyłki 12t podpory warsztatowe samochodowe 12 ton – 2 szt., 40) Stanowisko edukacyjne: Najazd samochodowy rampa podjazd podnośnik hydr 4t – 2 szt., 41) Stanowisko edukacyjne: Serwis akumulatorów ładowarka – 1 szt., 42) Stanowisko edukacyjne: Tester elektroniki pojazdowej typ 1 – 1 szt., 43) Stanowisko edukacyjne: Tester elektroniki pojazdowej typ 2 – 1 szt., 44) Stanowisko edukacyjne: Tester usterek elektroniki Truck – 1 szt., 45) Stanowisko edukacyjne: Tester elektroniki pojazdowej typ 3 – 2 szt., 46) Stanowisko edukacyjne : Tester elektroniki pojazdowej typ 4 – 2 szt., 47) Stanowisko edukacyjne : Tester elektroniki pojazdowej typ 5 – 2 szt., 48) Szafa metalowa z zamknięciem na klucz do większych obciążeń – 5 szt., 49) Szafa socjalna ubraniowa 10-drzwiowa – 2 szt., 50) Warsztatowo-narzędziowa szafa – 1 szt., 51) Zestaw ratowniczy ścienny typu Standard do serwisu poj HEV, EV, PHEV – 1 szt., 52) Zestaw ochrony osobistej do serwisu poj HEV, EV, PHEV – 11 szt., 53) Wózek do montażu / demontażu akumulatorów trakcyjnych – 1 szt., 54) Oznakowanie stanowiska do serwisu poj HEV, EV, PHEV – 2 szt., 55) Multimetr do serwisu poj. HEV, EV, PHEV – 11 szt., 56) Cęgi prądowe do serwisu poj HEV, EV, PHEV – 11 szt., 57) Miliomomierz przenośny do serwisu poj HEV, EV, PHEV – 2 szt., 58) Wielofunkcyjny miernik parametrów instalacji elektrycznych i do testów stacji ładowania pojazdów elektrycznych – 3 szt., 59) Wózek narzędziowy z wyposażeniem do serwisu poj HEV, EV, PHEV - 2 szt., 60) Tester rozruszników i alternatorów – 1 szt., 61) Wielofunkcyjny zasilacz do programowania Pass-Thru – 2 szt., 62) Endoskop z własnym wyświetlaczem i nagrywaniem – 2 szt., 63) Wózek pod analizator i dymomierz – 1 szt., 64) Wózek do urządzeń diagnostycznych - 5 szt., 65) Skaner i diagnostyka bieżnika i geometrii kół – 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części wraz z projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego zawiera Dział II SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38548000 Fahrzeugarmaturen, 42413200 Hydraulische Wagenheber
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wyposażenia - część 2.
Beschreibung: Zakres zamówienia w części 2: 1) Stanowisko edukacyjne z Tabletem warsztatowym - 11 szt. i licencjami – bramkami do oprogramowania diagnostycznego – 3 szt., 2) Stanowisko edukacyjne z zestawem do wodorowania silnika i układu wydechowego – 1 szt., 3) Stanowisko edukacyjne ze stacją obsługi klimatyzacji na czynnik R744 – 1 szt., 4) Stanowisko edukacyjne z stacją obsługi klimatyzacji na czynnik R1234yf – 1 szt., 5) Stanowisko edukacyjne z stacją obsługi klimatyzacji na czynnik R134a – 1 szt., 6) Stanowisko edukacyjne do pomiaru i ustawienia świateł – 1 szt., 7) Stanowisko edukacyjne : licencje oprogramowania CAR – 2 szt. 8) Stanowisko edukacyjne : licencje oprogramowania Truck – 1 szt., 9) Stanowisko edukacyjne : licencje oprogramowania Bike – 1 szt., 10) Stanowisko edukacyjne : licencje oprogramowania OHV – 1 szt., 11) Stanowisko edukacyjne : Przewody podłączeniowe Truck , OHW i bus – 1 szt., 12) Stanowisko edukacyjne : kable OHV maszyny budowlane diagnostyka silników – 1 szt., 13) Stanowisko edukacyjne : Kable BIKE i marine – 1 szt., 14) Akumulatorowa Zakrętarka z udarem stycznym 3/4" z walizką – 6 szt., 15) Stanowisko edukacyjne : Klucz udarowy 1/2" 18V z 2 x akumulator – 2 szt., 16) Stanowisko edukacyjne : Nasadka sześciokątna udarowa 1/2" głęboka 15 – 2 szt., 17) Stanowisko edukacyjne : Akumulatorowa wkrętarka do metalu z baterią i prostownikiem – 11 szt., 18) Stanowisko edukacyjne : Nasadka sześciokątna udarowa 3/4" głęboka 17 – 2 szt., 19) Stanowisko edukacyjne : Nasadka sześciokątna udarowa 3/4" głęboka 22 – 2 szt., 20) Stanowisko edukacyjne : Nasadka sześciokątna udarowa 3/4" głęboka 19 – 2 szt., 21) Stanowisko edukacyjne : Nasadka sześciokątna udarowa 3/4" głęboka 21 – 2 szt., 22) Stanowisko edukacyjne : Nasadka sześciokątna udarowa 3/4" głęboka 24 – 2 szt., 23) Stanowisko edukacyjne : Nasadka sześciokątna udarowa 3/4" głęboka 27 – 2 szt., 24) Stanowisko edukacyjne : Nasadka sześciokątna udarowa 3/4" głęboka 30 – 2 szt., 25) Stanowisko edukacyjne : Nasadka sześciokątna udarowa 3/4" głęboka 32 – 2 szt., 26) Stanowisko edukacyjne : Nasadka sześciokątna udarowa 3/4" głęboka 36 – 2 szt., 27) Stanowisko edukacyjne : Nasadka sześciokątna udarowa 3/4" głęboka 38 – 2 szt., 28) Stanowisko edukacyjne : Nasadka sześciokątna udarowa 3/4" głęboka 41 – 2 szt., 29) Stanowisko edukacyjne : Nasadka sześciokątna udarowa 3/4" głęboka 46 – 2 szt., 30) Stanowisko edukacyjne : Wózek narzędziowy – 11 szt., 31) Stanowisko edukacyjne : Urządzenie do sprawdzania wtryskiwaczy Common Rail – 1 szt., 32) Stanowisko edukacyjne : Stojak do montażu i demontażu wtryskiwaczy – 1 szt., 33) Stanowisko edukacyjne : Urządzenie do wymiany i odpowietrzania układu hamulcowego, płyn hamulcowy – 1 szt., 34) Stanowisko edukacyjne : Tester akumulatorów – 1 szt., 35) Stanowisko edukacyjne : Przyrząd do programowania czujników TPMS – 2 szt., 36) Stetoskop diagnostyczny – 11 szt., 37) Ścianka warsztatowa narzędziowa – 2 szt., 38) Myjka ciśnieniowa – 1 szt., 39) Szlifierka kątowa z zestawem tarcz, z prostownikiem, akumulatorem i walizką – 3 szt., 40) Wiertarka słupowa – 1 szt., 41) Szlifierka stołowa dwutarczowa przemysłowa – 1 szt., 42) Nasadki wykrętaki 6-27mm – 3 szt., 43) Zestaw kluczy do sondy lambda – 3 szt., 44) Zestaw wierteł kobaltowych do metalu i stali nierdzewnej – 10 szt., 45) Urządzenie do wymiany płynu w skrzyniach 1 – 1 szt., 46) Urządzenie do wymiany płynu w skrzyniach 2 – 1 szt., 47) Dynamometryczny klucz ¼” (5-25Nm) – 3 szt., 48) Dynamometryczny klucz 3/8” (20-100Nm) – 3 szt., 49) Dynamometryczny klucz ½” (40-200 Nm) – 3 szt., 50) Wielomarkowe urządzenie diagnostyczne – 2 szt., 51) Wielomarkowe urządzenie diagnostyczne - Tablet warsztatowy – 2 szt., 52) Lampa warsztatowa czołowa LED – 12 szt., 53) Lampa warsztatowa ręczna z magnesem LED – 12 szt., 54) Zestaw do wypinania pinów złączek elektroniki – 11 szt., 55) Pistolet z legalizacją do pompowania kół – 3 szt., 56) Uniwersalny cyfrowy miernik ciśnienia zakres pomiaru 0-500 – 3 szt., 57) Skaner i diagnostyka bieżnika i tarcz hamulcowych – 2 szt., 58) Zestaw narzędzi do demontażu łożysk i tulei metalowo gumowych – 1 szt., 59) Zestaw narzędzi do podważania – 3 szt., 60) Zestaw do regeneracji gwintów M5-M12 – 2 szt., 61) Zestaw do regeneracji gwintów M5-M12 – 1 szt., 62) Zestaw do demontażu złamanych elektrod świec żarowych – 1 szt., 63) Przyrząd do wykrywania nieszczelności uszczelki pod głowicą – 1 szt., 64) Wykrywacz nieszczelności na podczerwień – 1 szt., 65) Taboret roboczy z półką na narzędzia – 3 szt., 66) Imadło stalowe 200 mm – 3 szt., 67) Smarownica ręczna 400 ml – 1 szt., 68) Odkurzacz przemysłowy – 1 szt., 69) Wyposażenie stanowiska egzaminacyjnego w kwalifikacji MOT.02 – 2 szt., 70) Wyposażenie stanowiska egzaminacyjnego w kwalifikacji MOT.05 – 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części wraz z projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego zawiera Dział II SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38548000 Fahrzeugarmaturen