2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud van Bomen - Gemeente Nuenen
Beschreibung: De overeenkomst bestaat in hoofdzaak uit: - Digitale registratie boomveiligheidscontrole per boom - Uitvoeren van BVC (Boom veiligheids controle) - Digitale registratie boombeeldklasse per boom (snoeiopname) - Snoeiwerkzaamheden aan bomen - Verwerken vrijkomend hout - Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden - Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden - Rooien van bomen - Digitale registratie van gerooide bomen - Digitale registratie van gerooide bomen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht, 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0000