See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok; 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 289985-2025
Interne Kennung: POST/DYS/OB/GZA/00950/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN: ECB Białystok - GPZ1 Białystok, ECB Białystok - RPZ9, RPZ11 - RPZ 4, RPZ5 - RPZ8 o łącznej długości 14,39 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN: ECB Białystok - GPZ1 Białystok, ECB Białystok - RPZ9, RPZ11 - RPZ 4, RPZ5 - RPZ8 o łącznej długości 14,39 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN: Jantar - Łomża/Wizna, Jantar - Wizna 1-tor, Kolno - Biała Piska, Łomża - Jantar 1-tor o łącznej długości 51,96 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN: Jantar - Łomża/Wizna, Jantar - Wizna 1-tor, Kolno - Biała Piska, Łomża - Jantar 1-tor o łącznej długości 51,96 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN: Hańcza - Sejny, Reja - Hańcza/Suwałki, Reja -Hańcza 1-tor, Suwałki-Reja 1-tor o łącznej długości 43,6 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN: Hańcza - Sejny, Reja - Hańcza/Suwałki, Reja -Hańcza 1-tor, Suwałki-Reja 1-tor o łącznej długości 43,6 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN: Ełk2 - Ełk1, Ełk2 - Olecko o łącznej długości 40,3 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN: Ełk2 - Ełk1, Ełk2 - Olecko o łącznej długości 40,3 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN: Filipów - Piecki, Hańcza - Olecko, Piecki - Potasznia, Potasznia - Hańcza, Potasznia - Hańcza/Piecki o łącznej długości 54,84 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN: Filipów - Piecki, Hańcza - Olecko, Piecki - Potasznia, Potasznia - Hańcza, Potasznia - Hańcza/Piecki o łącznej długości 54,84 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN: Gołdap - Wronki, Wronki - Banie Maz. o łącznej długości 26,78 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN: Gołdap - Wronki, Wronki - Banie Maz. o łącznej długości 26,78 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN: Giżycko - Kętrzyn, Pisz - Kolno 1-tor o łącznej długości 47,37 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN: Giżycko - Kętrzyn, Pisz - Kolno 1-tor o łącznej długości 47,37 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN: GPZ1 - Jeżewo o łącznej długości 28,01 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN: GPZ1 - Jeżewo o łącznej długości 28,01 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN: GPZ 1 - Knyszyn, Grajewo 2 - Grajewo 1 o łącznej długości 33,55 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN: GPZ 1 - Knyszyn, Grajewo 2 - Grajewo 1 o łącznej długości 33,55 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN: Filipów - Gołdap o łącznej długości 26,05 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN: Filipów - Gołdap o łącznej długości 26,05 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN: Augustów - Suwałki Strefa, Augustów - Szeligi o łącznej długości 69,78 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN: Augustów - Suwałki Strefa, Augustów - Szeligi o łącznej długości 69,78 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN: Hajnówka - Lewkowo, Narew - Łapy 1-tor, Wysokie Maz. - Ciechanowiec o łącznej długości 67,53 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN: Hajnówka - Lewkowo, Narew - Łapy 1-tor, Wysokie Maz. - Ciechanowiec o łącznej długości 67,53 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE2 Łomża o łącznej długości 69,47 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE2 Łomża o łącznej długości 69,47 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE2 Łomża o łącznej długości 158,63 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE2 Łomża o łącznej długości 158,63 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE2 Łomża o łącznej długości 161,98 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE2 Łomża o łącznej długości 161,98 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE2 Łomża o łącznej długości 150,4 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE2 Łomża o łącznej długości 150,4 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE2 Łomża o łącznej długości 113,24 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE2 Łomża o łącznej długości 113,24 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE3 Bielsk Podlaski o łącznej długości 365,4 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE3 Bielsk Podlaski o łącznej długości 365,4 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE3 Bielsk Podlaski o łącznej długości 236,179 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE3 Bielsk Podlaski o łącznej długości 236,179 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE3 Bielsk Podlaski o łącznej długości 119,336 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE3 Bielsk Podlaski o łącznej długości 119,336 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE3 Bielsk Podlaski o łącznej długości 116,853 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE3 Bielsk Podlaski o łącznej długości 116,853 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE3 Bielsk Podlaski o łącznej długości 34,356 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE3 Bielsk Podlaski o łącznej długości 34,356 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE3 Bielsk Podlaski o łącznej długości 119,315 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE3 Bielsk Podlaski o łącznej długości 119,315 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE3 Bielsk Podlaski o łącznej długości 115,404 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE3 Bielsk Podlaski o łącznej długości 115,404 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE3 Bielsk Podlaski o łącznej długości 252,277 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE3 Bielsk Podlaski o łącznej długości 252,277 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE3 Bielsk Podlaski o łącznej długości 161,953 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE3 Bielsk Podlaski o łącznej długości 161,953 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE4 Ełk o łącznej długości 83,278 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE4 Ełk o łącznej długości 83,278 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE4 Ełk o łącznej długości 128,135 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE4 Ełk o łącznej długości 128,135 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE4 Ełk o łącznej długości 94,429 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE4 Ełk o łącznej długości 94,429 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE4 Ełk o łącznej długości 71,935 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE4 Ełk o łącznej długości 71,935 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE4 Ełk o łącznej długości 55,924 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE4 Ełk o łącznej długości 55,924 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE4 Ełk o łącznej długości 55,466 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE4 Ełk o łącznej długości 55,466 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE4 Ełk o łącznej długości 41,684 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE4 Ełk o łącznej długości 41,684 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE4 Ełk o łącznej długości 50,19 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE4 Ełk o łącznej długości 50,19 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE4 Ełk o łącznej długości 69,288 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE4 Ełk o łącznej długości 69,288 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE4 Ełk o łącznej długości 71,007 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE4 Ełk o łącznej długości 71,007 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE5 Suwałki o łącznej długości 137,997 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE5 Suwałki o łącznej długości 137,997 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE5 Suwałki o łącznej długości 175,549 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE5 Suwałki o łącznej długości 175,549 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE5 Suwałki o łącznej długości 75,678 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE5 Suwałki o łącznej długości 75,678 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE5 Suwałki o łącznej długości 103,275 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE5 Suwałki o łącznej długości 103,275 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE6 Białystok Teren o łącznej długości 167,499 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE6 Białystok Teren o łącznej długości 167,499 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE6 Białystok Teren o łącznej długości 249,656 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE6 Białystok Teren o łącznej długości 249,656 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE6 Białystok Teren o łącznej długości 87,82 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE6 Białystok Teren o łącznej długości 87,82 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE6 Białystok Teren o łącznej długości 91,57 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE6 Białystok Teren o łącznej długości 91,57 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE6 Białystok Teren o łącznej długości 132,31 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE6 Białystok Teren o łącznej długości 132,31 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE6 Białystok Teren o łącznej długości 167,917 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE6 Białystok Teren o łącznej długości 167,917 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE6 Białystok Teren o łącznej długości 79,207 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE6 Białystok Teren o łącznej długości 79,207 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE6 Białystok Teren o łącznej długości 161,563 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE6 Białystok Teren o łącznej długości 161,563 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE2 Łomża o łącznej długości 4,82 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE2 Łomża o łącznej długości 4,82 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE3 Bielsk Podlaski o łącznej długości 9,033 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE3 Bielsk Podlaski o łącznej długości 9,033 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE4 Ełk o łącznej długości 22,454 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE4 Ełk o łącznej długości 22,454 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE5 Suwałki o łącznej długości 22,894 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE5 Suwałki o łącznej długości 22,894 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE6 Białystok Teren o łącznej długości 13,199 km
Beschreibung: Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE6 Białystok Teren o łącznej długości 13,199 km zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 53