See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentów Finansowych "Mała Pożyczka Inwestycyjna" i "Pożyczka Inwestycyjna" w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również "Pośrednikami Finansowymi" lub "PF"), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia i zarzadzania Instrumentami Finansowymi "Mała Pożyczka Inwestycyjna" oraz "Pożyczka Inwestycyjna", do których Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Fundusz Funduszy w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, z którego udzielane będą Jednostkowe Pożyczki oraz który będzie polegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Istotnych Postanowieniach Umowy (dalej "Umowa Operacyjna"), które stanowią załącznik nr 2 do SWIZ. Parametry udzielanych przez wykonawcę Jednostkowych zostały określone w "Metryce Instrumentu Finansowego Mała Pożyczka Inwestycyjna" stanowiącej załącznik nr 2a do Istotnych Postanowień Umowy oraz "Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka Inwestycyjna", stanowiącej załącznik 2b do Umowy Operacyjnej.
Interne Kennung: DZZK.39.DIF.2018 CZ. V aneks nr 4
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Art des Auftrags: Dienstleistungen