2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cestovní ruch jako zdroj pracovních příležitostí a hodnocení image agentury CzechTourism
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zhotovení a prezentaci Analýzy dat s názvem Cestovní ruch jako zdroj pracovních příležitostí a hodnocení image agentury CzechTourism. Marketingový průzkum má dvě části. Část A je zaměřena na obecné hodnocení cestovního ruchu, jeho důležitost jako ekonomického odvětví, udržitelnost a jeho potenciál z pohledu tvorby pracovních příležitostí a Část B je zaměřena na zjištění povědomí a hodnocení agentury CzechTourism mezi laickou populací Česka. Pro obě části bude využito kombinace kvalitativních a kvantitativních metod sběru dat.
Interne Kennung: VZ/2024/320/72
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem veřejné zakázky je zhotovení a prezentaci Analýzy dat s názvem Cestovní ruch jako zdroj pracovních příležitostí a hodnocení image agentury CzechTourism. Marketingový průzkum má dvě části. Část A je zaměřena na obecné hodnocení cestovního ruchu, jeho důležitost jako ekonomického odvětví, udržitelnost a jeho potenciál z pohledu tvorby pracovních příležitostí a Část B je zaměřena na zjištění povědomí a hodnocení agentury CzechTourism mezi laickou populací Česka. Pro obě části bude využito kombinace kvalitativních a kvantitativních metod sběru dat.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72316000 Datenanalyse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79311300 Umfragenanalyse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zadavatel poptává zajištění sběru dat na území České republiky různými metodami: - kvalitativní metody sběru dat (skupinové diskuse, hloubkové rozhovory, expertní panely apod.), - kvantitativní metody sběru dat (Face-to-Face osobní rozhovory, on-line sběr dat pomocí panelu respondentů, telefonické rozhovory, Mystery shopping a další), - sběr a analýza dat formou komunitních průzkumů, aj.
Interne Kennung: VZ/2025/320/72