2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém 2025-2030 - zajištění pokračující podpory a subskripčních služeb pro již nasazenou infrastrukturu
Beschreibung: Předmětem je zajištění prodloužení výrobcem poskytované podpory (tzv. výrobní podpory nebo maintenance) pro stávající hardwarová zařízení a infrastrukturu používanou zadavatelem (například značek Dell nebo Aruba), a dále prodloužení či obnova softwarových subskripcí a licencí (například produktů značky IBM, Fortinet, Flowmon) a případně dalších bezpečnostních a síťových řešení. Předmětem veřejných zakázek zadávacných v dynamickém nákupním systému bude zejména: • Zprostředkování oficiální výrobcem poskytované technické podpory (support/maintenance) pro zařízení a infrastrukturu, včetně případné asistence s evidencí, registrací a aktivací služeb. • Obnovení či prodloužení licenčního a subskripčního modelu podpory, zejména včetně bezpečnostních balíčků, aktualizací, přístupu ke službám a podpory výrobce. • Komplexní správa životního cyklu ICT podpory a licencí, včetně kontroly expirací, kompatibility služeb, a návrhů optimálního zajištění kontinuity služeb od výrobců. Předmětem veřejných zakázek nebude dodávka nového hardware či software, ale výhradně zajištění pokračující podpory a subskripčních služeb pro již nasazenou infrastrukturu.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dynamický nákupní systém 2025-2030 - zajištění pokračující podpory a subskripčních služeb pro již nasazenou infastrukturu
Beschreibung: Zajištění prodloužení výrobcem poskytované podpory (tzv. výrobní podpory nebo maintenance) pro stávající hardwarová zařízení a infrastrukturu používanou zadavatelem (například značek Dell nebo Aruba), a dále prodloužení či obnova softwarových subskripcí a licencí (například produktů značky IBM, Fortinet, Flowmon) a případně dalších bezpečnostních a síťových řešení. Předmětem veřejných zakázek zadávacných v dynamickém nákupním systému bude zejména: • Zprostředkování oficiální výrobcem poskytované technické podpory (support/maintenance) pro zařízení a infrastrukturu, včetně případné asistence s evidencí, registrací a aktivací služeb. • Obnovení či prodloužení licenčního a subskripčního modelu podpory, zejména včetně bezpečnostních balíčků, aktualizací, přístupu ke službám a podpory výrobce. • Komplexní správa životního cyklu ICT podpory a licencí, včetně kontroly expirací, kompatibility služeb, a návrhů optimálního zajištění kontinuity služeb od výrobců. Předmětem veřejných zakázek nebude dodávka nového hardware či software, ale výhradně zajištění pokračující podpory a subskripčních služeb pro již nasazenou infrastrukturu.
Interne Kennung: SZ MMHK/389417/2025