See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż stanowisk demonstracyjnych prezentujących zestawy robotów niezbędnych do prowadzenia szkoleń w zawodzie „Mechatronik” (3)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: a) dostawa i montaż zestawów do zajęć Programowanie robotów: ramię robotyczne, panel operatorski do robota przemysłowego, celka do ramieniastanowisko dydaktyczne, oprogramowanie oraz aplikacje edukacyjne; b) przeprowadzenie instalacji i uruchomienia dostarczonego przedmiotu Umowy, w tym konfiguracji przedmiotu Umowy, konfiguracji całości zainstalowanego w jej ramach oprogramowania oraz weryfikacji czy wszystkie urządzenia współdziałają ze sobą prawidłowo; c) przeprowadzenie szkoleń celem zapoznania z elementami i działaniem przedmiotu Umowy. Zamawiający traktuje, iż szkolenia w zakresie obsługi przedmiotu Umowy, w tym również w zakresie obsługi oprogramowania są elementem koniecznym i uzupełniającym dla dokonania dostawy. Zakres godzinowy szkoleń wskazany został w Opisie Przedmiotu Zamówienia; d) dostarczenie kompletu ćwiczeń dla ucznia i nauczyciela oraz zestawu drukowanych materiałów edukacyjnych i podręczników oraz umożliwienie dostępu do dodatkowych materiałów dydaktycznych na platformie e-learningowej. 2. Przedsięwzięcie uzyskało dofinansowanie ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), dotyczącego realizacji zadania w ramach Konkursu pt. „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU)”, realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs). 3. Przedmiot zamówienia jako sprzęt dydaktyczny musi umożliwiać realizację podstawy programowej dla zawodu mechatronik. Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 maja 2019 r. w sprawie podstaw programowych kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz dodatkowych umiejętności zawodowych w zakresie wybranych zawodów szkolnictwa branżowego (Dz.U.2019.991 z późn. zm.) 4. Opis urządzeń, preferowane rozwiązania, wymiary i zakres wyposażenia. Elementy przedmiotu zamówienia zostały opisane szczegółowo w załącznikach nr 7.
Vorherige Bekanntmachung: 312468-2025
Interne Kennung: BZP.271.72.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42997300 Industrieroboter, 38810000 Industrieprozesssteuerungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: a) dostawa i montaż zestawów do zajęć Programowanie robotów: ramię robotyczne, panel operatorski do robota przemysłowego, celka do ramienia stanowisko dydaktyczne, oprogramowanie oraz aplikacje edukacyjne; b) przeprowadzenie instalacji i uruchomienia dostarczonego przedmiotu Umowy, w tym konfiguracji przedmiotu Umowy, konfiguracji całości zainstalowanego w jej ramach oprogramowania oraz weryfikacji czy wszystkie urządzenia współdziałają ze sobą prawidłowo; c) przeprowadzenie szkoleń celem zapoznania z elementami i działaniem przedmiotu Umowy. Zamawiający traktuje, iż szkolenia w zakresie obsługi przedmiotu Umowy, w tym również w zakresie obsługi oprogramowania są elementem koniecznym i uzupełniającym dla dokonania dostawy. Zakres godzinowy szkoleń wskazany został w Opisie Przedmiotu Zamówienia; d) dostarczenie kompletu ćwiczeń dla ucznia i nauczyciela oraz zestawu drukowanych materiałów edukacyjnych i podręczników oraz umożliwienie dostępu do dodatkowych materiałów dydaktycznych na platformie e-learningowej. 2. Przedsięwzięcie uzyskało dofinansowanie ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), dotyczącego realizacji zadania w ramach Konkursu pt. „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU)”, realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs). 3. Przedmiot zamówienia jako sprzęt dydaktyczny musi umożliwiać realizację podstawy programowej dla zawodu mechatronik. Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 maja 2019 r. w sprawie podstaw programowych kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz dodatkowych umiejętności zawodowych w zakresie wybranych zawodów szkolnictwa branżowego (Dz.U.2019.991 z późn. zm.) 4. Opis urządzeń, preferowane rozwiązania, wymiary i zakres wyposażenia. Elementy przedmiotu zamówienia zostały opisane szczegółowo w załącznikach nr 7.